INNE NEWSY

Mleko, chleb, jajka, “Seasons in the Abyss”… Czyli kolejne tytuły od Biedronki


W kwietniu informowaliśmy Was o ofercie, jaką Biedronka dedykowała zbieraczom winyli. W formie czarnych płyt mogliście nabyć dzieła takich klasyków jak Deep Purple, Dire Straits czy Gary Moore…  Ale gdzieś między rockowymi pozycjami odnaleźć również połowę Wielkiej Czwórki w postaci Metalliki i Megadeth.

W tym tygodniu i zbieracze CD znajdą coś dla siebie.

Prawdopodobnie na skalę masową dwie dyszki od mamy na mleko i chleb zaczną się przekształcać w dotychczas brakujące ogniwa kolekcji. Tak – za cenę 20zł (a nawet o grosz mniej) będziecie mogli uzupełnić rządek płyt o ulubionych wykonawców. Obecna oferta, podobnie poprzedniej, nie zamyka się na gatunki. Jest muzyka popularna, disco polo, gdzieś obok tego leżą Pavarotti i Ennio Morricone. Ale nie mało miejsca otrzymali także The Cure, Apocalyptica, Marilyn Manson, a także Slayer. Pełny spis albumów znajdziecie na stronie Biedronki.

Nie pierwszy i nie drugi raz Biedronka raczy nas takimi niespodziankami.

A kto wie, czy w przyszłości nie czekają nas większe? Może sieć sklepów z uśmiechniętym owadem rozrośnie się na tyle, by pozwolić sobie na wyodrębnienie oddzielnej alejki muzycznej? A tę podzielić na podgatunki, sprowadzić te mniej popularne, przyczynić się do rozwoju edukacji muzycznej… Może.

Tymczasem cieszmy się tym, co jest.

Podobne artykuły

10 lutego oficjalnie dniem Cliffa Burtona

Dominika Kudła

Mastodon i Russian Circles już 11 listopada w Warszawie

Albert Markowicz

Annihilator ponownie w Polsce i to trzy razy!

Kinga Parapura

Zostaw komentarz