INNE

Nietypowy fan Slayera uwieczniony na puszce piwa

W ostatnich latach Slayer narobił sporo zamieszania swoją, jak twierdzą, ostatnią trasą koncertową. Choć wielu z nas nie chce pogodzić się z takim stanem rzeczy – w końcu to sam Slayer – koncerty zorganizowane na całym świecie w ramach pożegnalnej trasy odwiedziły tłumy oddanych fanów grupy. Jednym z nich był Chris LaRoque, który 29 maja 2018 roku wybrał się na koncert w kanadyjskim Ontario. Nie wszystko jednak poszło jak powinno…

Jak się okazuje, Chris został wyrzucony z koncertu.

Powodem dla takiego rozwoju sytuacji było nadmierne spożycie napojów wyskokowych. Jak przyznaje sam zainteresowany:

Byłem trochę nawalony. Nie żebym się przewracał o własne nogi, ale miałem po prostu trochę lepszy humor. Trochę przegiąłem z pogo i headbangingiem.
Chris LaRoque nie był jednak jednym z tych, którzy łatwo się poddają.

Postanowił dostać się na koncert z powrotem, a konkretnie na niego… wpłynąć. Obiekt, w którym odbywał się występ – Budweiser Stage w Toronto – otoczony był z każdej strony głęboką zatoką. Nie myśląc wiele, Chris po prostu wskoczył w jej odmęty. Po dopłynięciu na brzeg został jednak zatrzymany przez ochronę i otoczony opieką medyczną z uwagi na ryzyko potencjalnej hipotermii.

Wydawałoby się, że w tym miejscu historia oddanego fana ma swój koniec.

Jak pokazały ostatnie dni – niekoniecznie. Amfiteatr, w którym miała ona miejsce postanowił uhonorować Chrisa i jego poświęcenie, uwieczniając jego wizerunek na okolicznościowej puszce Budweisera. Jest to edycja limitowana, która sprzedawana jest tam z okazji dwudziestopięciolecia Budweiser Stage – można by więc pokusić się o stwierdzenie, że fan Slayera stał się częścią historii tego miejsca.

So, I guess I made it on a beer can lable. ???.I wonder if I can get free beer?It reminds me of the Archie and…

Opublikowany przez Chris LaRocque Niedziela, 7 lipca 2019

 

Źródło / Fot. Slayer podczas koncertu w Łodzi w 2018, autor: Dominika Kudła

Zostaw komentarz