Strona główna » Wokalista Nocnego Kochanka ma szansę zagrać w serialu internetowym “Stróże”
INNE

Wokalista Nocnego Kochanka ma szansę zagrać w serialu internetowym “Stróże”


Dobra wiadomość dla fanów Hewi Metalu oraz pisarza Jakuba Ćwieka, znanego między innymi z cyklu “Kłamca”, czyli opowieści o nordyckim bogu Lokim pracującym na usługach aniołów, czy serii “Chłopcy”, przedstawiającej motocyklowy gang złożony z niegdysiejszych kompanów Piotrusia Pana. Popularny autor fantasy rusza z nowym, szalonym pomysłem, do którego zamierza zaangażować wielu ludzi ze świata kabaretu, filmu czy muzyki.

Darmowa dostawa w EMP Shop

Na stronie Polak Potrafi trwa właśnie zbiórka pieniędzy na internetowy serial “Stróże”, którego akcja będzie się działa we wspomnianym uniwersum “Kłamcy”, jednak nie będzie wymagała znajomości całego cyklu. Docelowo ma powstać dziesięć odcinków, każdy po około dwanaście minut.

Jak czytamy na stronie projektu:

To utrzymana w sensacyjno-humorystycznej konwencji buddie movies opowieść o dwóch aniołach, z których jeden (Zadra) od lat jest aniołem stróżem, a drugi (Butch), po eonach służby w elitarnej armii Boga, ma stróżem dopiero zostać. Krótki kurs przysposobienia do zawodu zostaje przerwany, gdy pojawia się ktoś, kto z wojskową sprawnością zabija aniołów stróżów. Cień podejrzenia szybko pada na nowego rekruta…
Jeżeli kiedykolwiek kręciły Was filmy akcji z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, cięte one linery i dobre sceny walki, to “Stróże” będą dla Was. Jeśli przypadła Wam do gustu “Dogma” czy “Armia Boga” to nasz miks na pewno przypadnie Wam do gustu.
Stróże to serial netowy robiony z pasją i dla pasjonatów fajnego, rozrywkowego kina!

Do projektu został zaproszony wokalista Nocnego KochankaKrzysiek Sokołowski. Wokalista miałby się pojawić w specjalnie napisanej dla niego roli. Jak przystało na zdrajcę metalu, w serialu ma szansę pojawić się w towarzystwie Abradaba, rapera znanego przede wszystkim z występów w Kaliber 44.

Jakub Ćwiek specjalnie dla MetalNews.pl o nawiązaniu współpracy z Krzyśkiem Sokołowskim:

Krzyśka poznałem jako wokalistę Exlibris i bardzo przypadł mi do gustu zarówno jego głos i zdolności wokalne, jak i zachowanie na scenie. Cenię sobie ludzi, którzy jednocześnie podchodząc do swoich działań poważnie, potrafią się bawić tym co robią. Którym ich życiowa droga sprawia frajdę. I Krzysiek jest kimś takim, a projekt jakim jest Nocny Kochanek doskonale to potwierdza. Moim pierwszym skojarzeniem, gdy po raz pierwszy usłyszałem “Zdrajcę metalu” było Tenacious D Gassa i Blacka, którzy też jednocześnie żartowali sobie z rocka i metalu i dawali jego dobrą porcję. A gdy zobaczyłem kochankowy cover “Tribute” uznałem – dobra, nadajemy na tych samych falach. Napisałem do Krzyśka, w głowie już mając pożenienie go w serialu z legendą polskiego hip-hopu Abradabem. Krzysiek się zgodził i… tak znalazł się w “Stróżach”

Jakub Ćwiek

Do końca zbiórki pozostało jeszcze trochę czasu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wsparcia projektu oraz udostępniania samej idei.

Źródło: Jakub Ćwiek na Facebooku / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Gitarzysta Megadeth został ojcem bliźniaków

Lena Knapik

Johan Längqvist wraca do Candlemass

Lena Knapik

Hugsjá – nowy projekt Einara Selvika i Ivara Bjørnsona

Tomasz Koza

George “Corpsegrinder” Fisher (Cannibal Corpse) o sytuacji Decapitated

Lena Knapik

MetalPoodle: James LaBrie z Dream Theater wspomina najgorszy moment w swoim życiu

Lena Knapik

Biografia Nicka Menzy, byłego perkusisty Megadeth, nie zostanie ocenzurowana

Lena Knapik

Zostaw komentarz