Anti-Flag
Strona główna » Anti-Flag powróci do Polski w 2020 roku
KONCERTY

Anti-Flag powróci do Polski w 2020 roku

Amerykańska legenda muzyki punkrockowej, grupa Anti-Flag, po półtora roku przerwy powróci do Polski. Tym razem, grupa zawita do Warszawy! Przyszłoroczny polski koncert Anti-Flag odbędzie się już 26 stycznia w warszawskim Klubie Proxima. Dla grupy będzie to już dziewiąta wizyta w naszym kraju. Wcześniej, kapela miała już okazję wystąpić między innymi w Poznaniu, Wrocławiu oraz na festiwalach takich jak Czad Festiwal oraz Woodstock.

Podczas zimowej trasy po Europie, Anti-Flag zawitają do jedenastu krajów

Oprócz Polski, na rozkładzie jazdy zespołu znajdziemy na przykład Hiszpanię, Niemcy, Czechy oraz Wielką Brytanię. Pełną rozpiskę tournée sprawdzić możecie na oficjalnym plakacie.

O nadchodzącej trasie, członkowie Anti-Flag w opublikowanym oświadczeniu wyrażają się w następujący sposób:

Potrzebujemy tych koncertów i tej trasy, by nadać tempo pracy, która czeka na nas w 2020. Nasza siła, optymizm i nadzieja pochodzą bezpośrednio z interakcji, które zachodzą na koncertach. Jest to przestrzeń, w której indywidualna energia zmienia się w cały kolektyw i przez to rodzi się siła.

Anti-Flag

W oświadczeniu zespołu przeczytać możemy także o nowej płycie Anti-Flag, której premiera planowana jest na przyszły rok

Nie możemy się doczekać, by odsłonić Wam naszą nową płytę. Nowe piosenki to nasz most do nawiązywania kontaktów oraz ponownego połączenia się z Wami. To okazja, by nadać imiona twarzom i miastom. Żyjemy w czasach, w których mniejszości są coraz bardziej marginalizowane i wyrzucane ze społeczeństwa. Ich istnienie stało się nielegalne. Te osoby poszkodowane przez obecną administrację potrzebują o wiele więcej aniżeli sojuszników – potrzebują wspólników. Nie możemy być już zszokowani, ani rozproszeni porażkami. Nadszedł czas, by przypomnieć sobie, że razem pokonać możemy niesprawiedliwość. Mamy nadzieję, że te piosenki oraz ludzie zgromadzeni na koncertach posłużą jako narzędzie solidarności w obliczu ucisku. Solidarności z biednymi, z osobami zrzucanymi na margines oraz z wszystkimi kozłami ofiarnymi tego świata.

Anti-Flag

Bilety na polski koncert Anti-Flag nabyć można już w przedsprzedaży

Wejściówki na koncert grupy zamówić możecie przykładowo za pośrednictwem portalu eBilet.pl. Koszt pojedynczego biletu na chwilę obecną wynosi 75 złotych. Organizatorem koncertu jest Alter Art.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Sanhedrin i Gatekeeper już w przyszłym tygodniu na dwóch koncertach w Polsce!

Redakcja

22 września 2019 w Poznaniu wystąpią: Misþyrming, Darvaza i Vortex of End

Bartłomiej Pasiak

Dance With The Dead + Lebrock + H.EXE już w lutym w Proximie!

Agata Laszuk

Acid Drinkers gościem specjalnym na koncercie Anthrax we Wrocławiu

Bartłomiej Pasiak

HammerFall zapowiada nowy album i dwa koncerty w Polsce

Bartłomiej Pasiak

Philip H. Anselmo & The Illegals w lipcu w Warszawie zagrają utwory Pantery!

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!