KONCERTY

DevilDriver na jedynym koncercie w Warszawie!

Grupa DevilDriver powstała w 2002 roku jako Deathride, ale już rok później postanowili zmienić na obecną nazwę. Do tej pory muzycy wydali osiem longplay’ów, a dziewiąty najprawdopodobniej ukaże się jeszcze w tym roku. Obecnie grupa występuje w następującym składzie:

  • Dez Fafara – wokal
  • Mike Spreitzer – gitara
  • Neal Tiemann – gitara
  • Austin D’Amond – perkusja
  • Diego Ibarra – bas

Zespół pod dowództwem energicznego i nieokrzesanego Deza Fafary przyjedzie do Polski promować swój ostatni album pt. „Outlaws ‘til The End: Vol. 1”. Jedyny koncert odbędzie się 16 września 2019 roku w warszawskiej Proximie. Być może muzycy zagrają trochę nowego materiału. Występ będzie częścią europejskiej trasy, która rozpocznie się kilka dni wcześniej w Belgii.

Dez Fafara zaprasza na koncerty:

Jestem absolutnie podekscytowany, że przyjadę do Europy i zagram kilka koncertów z DEVILDRIVER! Wyjdź z tej pieprzonej dziury i przyjdź na koncert. To będą nasze jedyne występy w Europie w 2019 roku! Nie przegapcie tej okazji!

Dez Fafara

Dez Fafara zaczynał od Coal Chamber.

Jeszcze przed rozpoczęciem śpiewania w DevilDriver, Dez Fafara również robił imponującą karierę. W latach 1994-2003 występował jako wokalista zespołu Coal Chamber. Ich debiutancki album pt. „Coal Chamber” w USA uzyskał status złotej płyty, co jest dużym wyróżnieniem jak na początkujący nu metalowy zespół. Po odejściu z tej kapeli muzyk zmienił trochę podgatunki metalu.

Nu metal i metal alternatywny zastąpił melodic death metalem i groove metalem.

W DevilDriver muzyk lubi eksperymentować, ponieważ ich ostatni album był mocno nasiąknięty muzyką… country, a w jednym z utworów można nawet usłyszeć syna legendarnego Johnny’ego Casha, Johna Cartera. DevilDriver można określić jako zespół, który jeszcze nas niejednokrotnie zaskoczy.

Szczegóły koncertu DevilDriver w Warszawie:

  • Kiedy: 16 września (poniedziałek) 2019
  • Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
  • Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
  • Organizator: Knock Out Productions

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Queensrÿche wystąpi 19 listopada 2019 w Krakowie

Bartłomiej Pasiak

Już 20 i 21 listopada Sólstafir zagra w Gdańsku i Warszawie

Szymon Grzybowski

Slayer na kolejnym “pożegnalnym” koncercie w Polsce w 2019 roku. Gary Holt opuszcza zespół

Dominika Kudła

Zostaw komentarz