Strona główna » Dying Fetus wraca na koncert do Polski!
KONCERTY

Dying Fetus wraca na koncert do Polski!

Trzech amerykańskich muzyków, tj. John Gallagher, Nick Speleos i Jason Netherton, w 1991 roku założyło grupę, która szybko wdarła się do czołówki światowego death metalu i grindcore’u. Dying Fetus przyjedzie do Polski na kolejny koncert w nieco innym składzie, ponieważ zamiast Speleosa i Nethertona na scenie zobaczymy Seana Beasleya i Trey’a Williamsa.

Dying Fetus zespół wystąpi już 14 lipca 2019 roku w klubie Pogłos w Warszawie.

Grupa ta będzie promować swój ósmy, niezwykle ciężki album pt. „Wrong One The Fuck With”, który został wydany nakładem Relapse Records. Występ będzie powrotem do Polski grupy po zeszłorocznym, bardzo udanym koncercie, który odbył się 6 sierpnia 2018 roku w warszawskiej Proximie. Jako support wystąpiły trzy zespoły: Toxic Holocaust, Goatwhore i Koronal. Tym razem kapeli będzie towarzyszyć indyjska kapela Gutslit, która również będzie promować swoje ostatnie wydawnictwo pt. „Amputheatre” z 2017 roku.

Dying Fetus zaprezentuje swoje dynamiczne i niezwykle techniczne dzieła.

Plakat promujący koncert Dying Fetus w Polsce
Plakat promujący koncert Dying Fetus w Polsce

Od około 28 lat zachwycają nas swoją muzyką, której przyświeca wiele sukcesów. Ich ostatnia płyta znalazła się na prestiżowej liście Billboard 200. Najbardziej rozpoznawalnym elementem grania Dying Fetus jest niezwykle niski głos Johna Gallaghera, który jest jedyny w swoim rodzaju. Trudno sobie wyobrazić ten amerykański band z innym wokalistą. Ich muzyka od wielu lat kształtuje death metal i wyznacza nowe granice ciężkości.

Koncert w towarzystwie Gutslit będzie okazją do usłyszenia utworów ze starszych wydawnictw kapeli, jak i z najnowszego. Support będzie próbował dorównać swoim bardziej doświadczonym kolegom, więc zapowiada się show pełne wrażeń.

 

DYING FETUS
+ GUTSLIT
14.07.2019 g.19:00
Warszawa / Pogłos

Bilety:

Fot. Scott Kinkade

Podobne artykuły

Szykujcie się na prawdziwą randkę w ciemno! – Nocny Kochanek zapowiedział trasę

Bartłomiej Pasiak

KISS prawdopodobnie powróci do Polski już w 2020 roku!

Mateusz Lip

Rebellion Tour w Polsce! Zagra m.in. Madball

Mateusz Lip

Shining w maju na dwóch koncertach

Dominika Kudła

The Word Alive na jedynym koncercie w 2019 roku

Dominika Kudła

Headbangers Ball Tour we Wrocławiu już za tydzień! (KONKURS)

Dominika Kudła

Zostaw komentarz