Premium Dark Rum Mötorhead
Strona główna » Rum Motörhead dotarł do Polski
NEWSY

Rum Motörhead dotarł do Polski

Nieistniejąca już legendarna grupa metalowa, Motörhead nie przestaje nas zaskakiwać. Już niedługo na polskim rynku pojawi się nowy trunek alkoholowy sygnowany logiem zespołu. Wcześniej mieliśmy do czynienia z “Motörhead Single Malt XXX”, która została zaprezentowana w Polsce podczas Whisky Live Sopot 2017. W sprzedaży pojawiły się również specjalna wódka oraz czerwone i różowe wino.

Tym razem będziemy mogli napić się oficjalnego rumu Motörhead.

Grupy zmarłego w 2015 roku Lemmy’ego Kilmistera, który będzie nosił nazwę „Premium Dark Rum Motörhead”. Jak twierdzą koneserzy, napój będzie prawdziwą gratką zarówno dla fanów tego typu trunków, jak i miłośników muzyki angielskiego zespołu. Premiera już 11 maja 2019 podczas Show Rum Warsaw.

Yvonne Wener, business manager w firmie Brands For Fans, zajmującej się sprzedażą rumu, komentuje:

Nie potrafimy wyrazić tego, jak dumni jesteśmy z faktu, że przez tyle lat mieliśmy okazję współpracować z Motörhead, wypuszczając na rynek kolejne, wysokiej jakości alkohole. Jego członkowie to najbardziej oddani swojej pracy ludzie, dżentelmeni w każdy calu. Tęsknimy za nieobecnymi, a jednocześnie cieszymy się, że możemy współtworzyć dziedzictwo zespołu dzięki rumowi, który na pewno przypadnie do gustu fanom kapeli, jak i miłośnikom rumowych smaków.

Yvonne Wener

Tworzenie rumu Motörhead było długotrwałym procesem

Trunek jest połączeniem wszystkiego, co dobre w tym typie alkoholu i w Motörhead. „Premium Dark Rum Motörhead” było tworzone na Dominikanie w beczkach po Bourbonie przez 8 lat, według metody Solera, która polega na łączeniu destylatów młodszych i starszych.

W napoju można wyczuć wiele składników m.in. suszone owoce, brązowy cukier oraz ciemną czekoladę. Całość tworzy oryginalny alkohol, który będzie można kupić w promocyjnej cenie już 11 maja w Centrum Praskim Koneser podczas festiwalu Show Rum Warsaw. Rum będzie dostępny w butelkach o pojemności 0,7l.

Fot. Materiały prasowe; Whisky Live Warsaw

Podobne artykuły

Muzycy wsparli Malcolma Younga i walkę z chorobą Alzheimera

Lena Knapik

Zobacz występ Metalliki i Lady Gagi podczas Grammy

Redakcja

Helloween prezentuje nowy utwór

Tomasz Koza

Odrodzony Oberschlesien wraca do gry – “Dali na Fol”

Tomasz Koza

Metalmania 2018: Emperor główną gwiazdą festiwalu

Tomasz Koza

Kaunan zagra przed Wardruną w Polsce. Koncert w Gdańsku wyprzedany.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!