Strona główna » Ghost w katowickim Spodku, w roli supportów All Them Witches oraz Tribulation
KONCERTY

Ghost w katowickim Spodku, w roli supportów All Them Witches oraz Tribulation

Świetna wiadomość dla fanów Ghost. Kapela jesienią powróci do Polski na jeszcze jeden koncert. Przypomnijmy, że 21 sierpnia Szwedzi wystąpią w Warszawie na PGE Narodowym w roli supportu Metalliki. W listopadzie natomiast rozpoczną własną, europejską trasę koncertową reklamującą wydany w ubiegłym roku album “Prequelle”, która potrwa do połowy grudnia i zahaczy o nasz kraj.

16 listopada w Wielkiej Brytanii Ghost rozpoczyna trasę zatytułowaną “The Ultimate Tour Named Death”.

Dwa tygodnie później, czyli 30 listopada 2019 roku formacja zagra w katowickim Spodku. Szykuje się mocny line-up. W roli supportów wystąpią All Them Witches oraz Tribulation.

Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się 12 lipca na stronie Live Nation.

Krążek “Prequelle” ukazał się 1 czerwca ubiegłego roku. Wszystko wskazuje na to, że do 2020 roku kapela nie wyda nowej płyty.

Ghost bez nowego albumu do 2021?

Fot. Mikael Eriksson

Podobne artykuły

Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves w Polsce w 2020 roku

Tomasz Koza

Godsmack ponownie w Polsce, tym razem w 2019 roku

Dominika Kudła

The Word Alive na jedynym koncercie w 2019 roku

Dominika Kudła

Bullet For My Valentine w kwietniu 2019 w Warszawie

Dominika Kudła

Eluveitie i Lacuna Coil zagrają w grudniu w Krakowie i Warszawie (?)

Tomasz Koza

Iron Maiden po 25 latach planuje wrócić do Izraela

Mateusz Lip

46 komentarzy

Bartosz 14 listopada 2019 at 13:57
0

Komentarz miał być pod newsem, więc o to pisze komentarz pod newsem. Co teraz? 😛

Odpowiedz
Tomek 14 listopada 2019 at 13:58
0

Dobry to bedzie koncert, taki nie za popowy

Odpowiedz
Anna 14 listopada 2019 at 14:01
0

A więc ponownie: ja tam jestem fanem wszystkiego oprócz disco polo, przygarnę żeby się nie zmarnowało! I żeby żaden metal nie ucierpiał.

Odpowiedz
Łukasz 14 listopada 2019 at 15:12
0

Dla dobra prawdziwych metali twardych niczym kobalt wezmę te bilety i zaniosę je do Mordoru. Tzn Katowic 😉

Odpowiedz
Kasia Wasik 14 listopada 2019 at 14:10
0

Mój Janusz chce na Ghost 😁 dajcie bilet Grażynce 😎🤪

Odpowiedz
Łukasz 14 listopada 2019 at 14:38
0

Ghos to beznadziejny, gimbusiarski zespół. Ale mogę się poświęcić i wygrać bilet, żeby żaden szanujący się, poważny metal nie musiał na ten koncert iść.

Odpowiedz
Paweł 15 listopada 2019 at 13:27
0

Od niedawna dość dużo go słucham i z chęcią wybrałbym się na taki koncercik. Dodam że byłby to mój pierwszy większy koncert.

Odpowiedz
Konrad 18 listopada 2019 at 21:19
1+

Biere bilet jak dają.

Odpowiedz
Andzej 14 listopada 2019 at 13:58
0

Jestem wielkim fanem popu, a moją ścianę od dawna zdobią plakaty N’Sync, Backstreet Boys oraz Justina Biebera. Bilet na ten koncert sprawiłby mi dużą radość.

Odpowiedz
Kasia Wasik 14 listopada 2019 at 14:04
0

Ja ☝️☝️☝️
Mojego chłopaka chętnie bym nim uszczęśliwiła 😎

Odpowiedz
Mateusz 14 listopada 2019 at 14:05
0

Jeśli chodzi o konkursy biletowe, to jesteście najlepsi 😉

Odpowiedz
Igor 14 listopada 2019 at 18:48
0

Ghost’a słucham, bardzo lubię i dzielnie bronię przed trve metalami 😆 z wielką przyjemnością przyjąłbym bilet na koncert i ujrzał Jego Ekscelencję na żywo.

Odpowiedz
Mateusz 14 listopada 2019 at 14:08
0

Z koncertu na koncert lepiej grają. Zawsze można wskoczyć na scenę, złapać za gitarę i przełożyć na szatańskie riffy 😀

Odpowiedz
Marcin 14 listopada 2019 at 14:10
0

A chętnie bym zobaczył Ghosta na żywo

Odpowiedz
Maro 14 listopada 2019 at 14:12
0

Biere !!!

Odpowiedz
Mulin 14 listopada 2019 at 14:18
0

Mi się przyda z pół biletu, bo w Pradze stałem daleko i tak trochę ich słyszałem, a trochę widziałem, ale… ze względu na odległość nie mam pewności, że to nie była np. Maryla Rodowicz, albo Trebunie Tutki. W Spodku mógłbym się upewnić, że to jednak oni.
A jeśli w ogóle nie chcecie biletu, to i cały przyjmę. Ba! Nawet dwa – ot, takie mam wielkie serce (kardiolog potwierdza, choć mniej radosnym tonem).

Odpowiedz
Ewa 14 listopada 2019 at 14:22
0

Ten bilet to bardzo chce do mnie.

Odpowiedz
Dawid 14 listopada 2019 at 14:31
0

Skoro to jest pop to przypomniał mi się dowcip: Jak się nazywa żona popa? Poparzona 🙂

to jak coś to ja taki bilet na ten pop przygarnę i poświęcę się, żeby ktoś inny przez niego nie cierpiał 🙂

Odpowiedz
Marc 14 listopada 2019 at 14:37
0

Pop, czy nie-pop… mają świetną muzykę. I to się liczy 🙂 A bilet chętnie przytulę, nie zawiodę na koncercie Papy… eeee… kardynała 🙂

Odpowiedz
Jagoda 14 listopada 2019 at 14:49
0

Już raz na Ghoście byłam, ponoć na starość gust łagodnieje, także tym razem może mi się spodobać nawet bardziej!

Odpowiedz
Malgorzats 15 listopada 2019 at 11:30
0

If you have ghost …… nie mam jeszcze
…😥

Odpowiedz
Damian 14 listopada 2019 at 14:53
0

https://i.imgur.com/4pQu22o.jpg

tak to mniej więcej wygląda, więc wjechałbym na ten koncert jak dzik w obierki.

Odpowiedz
Adam 14 listopada 2019 at 14:54
0

Mam jeden bilet a w domu dwie chętne osoby, potrzebuje drugiego aby nie doszło do walki. Liczę na wsparcie!

Odpowiedz
Zombie Queen 14 listopada 2019 at 14:58
0

Trzeba czasem posłuchać popu, żeby potem docenić prawdziwą muzykę… Jestem gotowa podjąć ryzyko i pójść na nich na chwilę.

Odpowiedz
Błażej 14 listopada 2019 at 15:19
0

Tribulation jest moim wakacyjnym odkryciem, bo wpadłem na ich koncert na Summer Dying Loud i się mocno zauroczyłem, a jeszcze w towarzystwie Ghost… To może być najlepszy popowy gig tego roku!

Odpowiedz
Ramm4 14 listopada 2019 at 15:32
0

i want it !

Odpowiedz
LUV 14 listopada 2019 at 15:34
0

Dwie osoby, miłość do jednego zespołu i tylko jeden bilet? HELP ME!

Odpowiedz
Dzikipejczu 14 listopada 2019 at 16:22
0

Dej mnie go! Mam horom curke!

Odpowiedz
Sebastian 14 listopada 2019 at 16:26
0

Jeśli się ma zmarnować chętnie go wykorzystam pewnie dostaliście go od bezdomnego 🙂 A skoro ja też jestem bezdomny bo ciągle gdzieś jeżdżę to musi być mój 🙂

Odpowiedz
Mateusz 14 listopada 2019 at 16:42
0

Dej mam horom curke

Odpowiedz
Marek 14 listopada 2019 at 16:47
0

Dawno nie byłem na koncercie pop metalu, po koncertach Gruzji, Licha, Blindead, ROSK chciałbym spróbować czy te gwiazdy maja podejście do polskich zajebistych kapel i czy warto się jeszcze łudzić ze będę chciał na takie zespoły chodzić. Mogę wam nawet później machnąć tekst o tym dlaczego bardziej podobały mi się koncerty mniej znanych kapel od takiego ghosta 😉

Odpowiedz
Michał 14 listopada 2019 at 16:47
0

Nigdy papieża na żywo nie widziałem. Mam chore nerki, cukrzycę, nerwicę uszu,łysienie plackowate, krzywy zgryz, zapaść lewego pośladka, na dodatek mam chorego psychicznie psa,co kradnie skarpety i szczeka do sciany. No nic mi w życiu nie wychodzi. No i ostatnio,jak się pochylam ziemia mi czekoladą pachnie. No ile mi z tego życia zostało? Dajcie no bilet proszę,co bym choć jakąś radość miał.

Odpowiedz
Kuba 14 listopada 2019 at 17:01
0

Chcę na koncert Duszka, może z podniety wystawię cycuszka.

Odpowiedz
Michał 14 listopada 2019 at 17:04
0

jak dacie dwa bilety, to się poświęcę i wezmę je..

Odpowiedz
Mariusz 14 listopada 2019 at 17:17
0

Dla horej curki

Odpowiedz
Krzysztof 14 listopada 2019 at 17:37
4+

Popeye Emeritus odpuszcza dzieciom grzechy za nie jedzenie szpinaku.

Odpowiedz
Tramal 14 listopada 2019 at 21:45
1+

Popeye Emeritus xD

Odpowiedz
Piotr 14 listopada 2019 at 17:58
0

Potupałbym nóżką

Odpowiedz
Krzysio 14 listopada 2019 at 19:34
0

Po prostu chcę tam być i krzyczeć pod sceną “Santo subito”!!!

Odpowiedz
Zuzanna 14 listopada 2019 at 19:46
0

Podanie do Redaktora

 

Bardzo prosze abys udzielil mi możliwość wygrania biletu na Ghost ktory bedzie moją przepustka do dobrej zabawy.

Prośbę swa motywuje tym, że zawsze byłam dobrym człowiekiem i wierną słuchaczką.Wiem, że być może to za mało ale z calych sił staram sie aby moje zycie bogate w świetne koncerty. I dlatego chcę tam pójść.

Mam nadzieje ze Doby Redaktorze udzielisz mi przepustki do bram koncertu.
Zuza

Odpowiedz
Oskar 14 listopada 2019 at 21:28
0

W zasadzie wolę disco polo, ale jakiś dobry, nieprzesadnie ambitny pop też ujdzie. Chętnie by się popatrzyło na jakieś ładne tancerki, poskakało do dobrej pompy. Dzień bez jumprezy to dzień stracony, nie?

Odpowiedz
Adam 14 listopada 2019 at 21:35
0

Szanowni moi drodzy parafianie. Z tej strony wasz drogi antypapież Papa Rencistus. Chciałbym sobie popatrzeć na chłopaków z Ghosta, co by się może czegoś nauczyć i zainspirować. My u nas też mamy chór i też byśmy chcieli jeździć po świecie i grać piosenki, ale nie mamy pomysłu na wizaż, a chodzą słuchy, że te Duchy się ubierają ładnie i jest na co popatrzeć. Pomóżcie nam się dostać do Katowic, a zachowamy Was w naszej pamięci po wsze czasy.

Odpowiedz
Dżeralt 15 listopada 2019 at 10:53
0

Kierowniku, ma pan może bilecik ne gwiazdki popu? Kolega pyta.

A tak w ogóle to w zeszłym roku dałem… tzn ten kolega dał swojej narzeczonej “bilet-obietnicę” pójścia na koncert tychże, więc jest idealna okazja, żeby go spełnić. Także wiecie, nie żeby coś, ale los ̶m̶o̶j̶e̶g̶o̶ jego małżeństwa teraz jest w Waszych rękach, bo nie wiem, czy ̶m̶o̶j̶a̶ jego przyszła żona wybaczy ̶m̶i̶ mu, że Ghost grał tak blisko, a nas tam nie było. No pressure.

Odpowiedz
Karol 16 listopada 2019 at 10:29
0

Wezmę bilet, żeby nikt inny nie musiał przez to przechodzić

Odpowiedz
Konrad 16 listopada 2019 at 20:41
0

Ja tam lubię POP. Ostatnia płyta Mayhem to też POP.

Odpowiedz
Rafał 18 listopada 2019 at 14:41
0

Doskonały pomysł z pisaniem pod newsem na grupie, teraz już moi znajomi nie będą widzieć, że wygrałem u Was bilet na popowy koncert.

Odpowiedz