KONCERTY

Slipknot na koncercie w Polsce jeszcze w 2019?

Strona na Facebooku Koncerty w Polsce opublikowała informację, według której Slipknot planuje powrócić do Polski na koncert jeszcze w 2019 roku. Przypomnę, że amerykańska grupa wystąpiła już w tym roku w nadwiślańskim kraju podczas Mystic Festival 2019.

O koncertach w Polsce wiedzą (prawie) wszystko – wywiad

Jednak ten post wzbudził różne reakcje, ponieważ Slipknot ma zaplanowaną trasę po Ameryce Północnej, która potrwa od końca lipca do początku września, a później mają odbyć się ich występy w różnych częściach świata, ale Europy w planach grupy nie ma. Wszystkie koncerty będą promować nadchodzący wielkimi krokami szósty krążek w dyskografii Slipknot – „We Are Not Your Kind”, który zapowiada singiel ‘Unsainted”.

Slipknot ma za sobą występ jako headliner Mystic Festival

Podczas koncertu kończącego pierwszy dzień imprezy muzycy wykonali 17 piosenek, w tym m.in. „Psychosocial”, „People = Shit” i „The Devil in I”. Nie zabrakło również wydanego w zeszłym roku singla – „All Out Life” oraz zapowiadającego nową płytę „Unsainted”.

Muzycy w zupełnie nowych maskach i z nowym perkusistą nieźle zaprezentowali się w krakowskiej Tauron Arenie, fani nie byli zawiedzeni doborem setu i formą muzyków. Podczas koncertu, wg niektórych widzów, zawiodło nagłośnienie. Pojawiały się nawet komentarze, żeby muzycy zmienili osoby za to odpowiadające.

Udany powrót – relacja z Mystic Festival 2019 (Kraków, 25-26 VI)

Na ten moment nie wiemy, czy Amerykanie znajdą w tym roku czas, aby odwiedzić jeszcze raz Stary Kontynent, ale cały czas czekamy na więcej informacji.

Fot. Szymon Grzybowski; MetalNews.pl

Podobne artykuły

5 lat Alissy White-Gluz w Arch Enemy – uczcij rocznicę wypadem na koncert do Wrocławia!

Szymon Grzybowski

Metallica wie, co dobre – Bokassa w listopadzie zagra w warszawskich Hybrydach

Bartłomiej Pasiak

Eluveitie, Lacuna Coil i Infected Rain na dwóch koncertach w grudniu

Dominika Kudła

Ron “Bumblefoot” Thal wystąpi w Polsce na dwóch koncertach!

Mateusz Lip

Dość już tych chłopów! – The Iron Maidens na trzech koncertach w Polsce!

Szymon Grzybowski

Już 20 i 21 listopada Sólstafir zagra w Gdańsku i Warszawie

Szymon Grzybowski

Zostaw komentarz