KONCERTY

KISS oficjalnie zagra w Gliwicach w 2020 roku

Niektórym zespołom pożegnania po prostu ciężko przychodzą. Pogłoski okazały się prawdziwe – KISS przedłuża swoją ostatnią trasę zatytułowaną “End Of The Road World Tour”, a w jej ramach jeszcze raz zawita do Polski.

KISS wystąpi 15 lipca 2020 w Gliwicach

KISS po raz pierwszy w naszym kraju pojawił się dopiero w tym roku. W ramach swojej pożegnalnej trasy dał koncert 18 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Teraz, po kilku miesiącach okazało się, iż nie był to jedyny występ w naszym kraju! Do swojego “End Of The Road World Tour” kapela dodała aż 75 koncertów. Jeden z nich odbędzie 15 lipca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety mają się pojawić na stronie Live Nation już 13 listopada.

KISS zakończy działalność w 2021 roku

Jeśli po drodze znów “nie wypadną” jakieś ekstra koncerty, KISSostatecznie pożegna się z fanami 17 lipca 2021 roku w Nowym Jorku, mieście, w którym zaczęła się zawrotna kariera grupy. Kapela liczy na to, iż podczas tego ostatniego występu u jej boku pojawią się oryginalni członkowie (gitarzysta Ace Frehley i perkusista Peter Criss), a także wszyscy inni muzycy, którzy występowali z Kiss w przeciągu tych ponad 45 lat na scenie.

Fot. materiały promocyjne

Podobne artykuły

System of a Down na koncercie w Polsce w 2020 roku

Bartłomiej Pasiak

Ron “Bumblefoot” Thal wystąpi w Polsce na dwóch koncertach!

Mateusz Lip

Machine Head zapowiada drugą część europejskiej trasy

Mateusz Lip

Combichrist powraca do Polski na dwa koncerty

Lena Knapik

Sacred Reich na dwóch koncertach w Polsce w 2019 roku

Dominika Kudła

Persistence Tour 2020: poznaliśmy cały skład imprezy

Mateusz Lip

Zostaw komentarz