PŁYTY

Deftones: nowy album w 2020 roku

Powoli, ale do przodu. Deftones od dłuższego czasu pracuje nad następcą “Gore” z 2016 roku i wszystko wskazuje na to, że nowy krążek ujrzy światło dzienne w przyszłym roku. Tak przynajmniej wynika z deklaracji wokalisty Chino Moreno.

Muzyka na nową płytę Deftones już jest nagrana

Chino Moreno, wokalista zespołu Deftones przyznał w wywiadzie z NBC 7 San Diego, że muzycznie album jest już gotowy. Zespół od dawna, ale z długimi przerwami, nagrywał muzykę. Aktualnie tworzone są teksty i nagrywane wokale. Jak powiedział Moreno:

Od około roku pracujemy nad tym materiałem. Nie zamykamy się w pokoju i nie wychodzimy dopóki nie skończymy. Cieszymy się, tworząc. (…) Tego lata praktycznie weszliśmy do studia i nagraliśmy muzykę wartą albumu. Także muzycznie jest już wszystko zrobione, a ostatnio pracuję nad tekstami.

Chino Moreno

Nowy krążek Deftones w przyszłym roku

Chris przyznał, że dziewiąta płyta w karierze Deftones ma się pojawić na sklepowych półkach w 2020 roku, chociaż dokładnej daty póki co podawać nie chce:

Album będzie dostępny już w przyszłym roku, mam nadzieję, że prędzej niż później. Najważniejszą rzeczą będzie upewnienie się, że wykonaliśmy dobrą robotę. Tak, żeby grając go na koncertach przez następne dwa czy trzy lata uszczęśliwiać wszystkich dookoła,włączając w to nas samych.

Chino Moreno

Fot. Materiały promocyjne

Źródło: https://metalinjection.net/upcoming-releases/deftones-recorded-an-album-over-the-summer-due-out-in-2020

Podobne artykuły

Nowy album Suicide Silence będzie nosił tytuł taki sam jak nazwa zespołu

Tomasz Koza

Testament rozpoczyna prace nad nowym albumem

Lena Knapik

Według Daniego Filtha nowy album Cradle of Filth będzie „brzmiał świetnie”

Bartłomiej Pasiak

Scorpions: nowa płyta i koncert w Polsce!

Tomasz Koza

Nowy album Evocation już za miesiąc

Lena Knapik

Ozzy Osbourne wyda olbrzymi box set ze wszystkimi swoimi płytami

Mateusz Lip

Zostaw komentarz