KONCERTY

Krisiun, Gruesome i Vitriol we Wrocławiu w marcu 2020 roku

Nie nadeszła jeszcze jesień, a już wiadomo, że wiosną 2020 szykuje się prawdziwie death metalowa uczta! Ostatnim razem widzieliśmy ich u boku Septicflesh w Poznaniu i Warszawie. Dziś wracają, by przypomnieć nam, jak bardzo potrafią skopać tyłki.

Brazylijskie trio braci Krisiun pojawi się na scenie wrocławskiej Pralni już 18 marca 2020 roku

Wspierać ich będą Amerykanie z Gruesome i Vitriol, który promować będzie swój nadchodzący we wrześniu album „To Bathe From The Throat Of Cowardice”.

Krisiun jest idealnym przykładem na to, że można grać w swoim gronie długie lata i nie tylko nie zwariować, ale i zachować naprawdę wysoki poziom. Brazylijczycy niezmordowanie koncertują i wydają nowy materiał już niemalże 30 lat, a dowodem ich doskonałej formy jest wydany w zeszłym roku album „Scourge Of The Enthroned.

Jeśli znacie tę grupę, z pewnością wiecie, że warto wybrać się na ich koncert. Jeśli nie znacie… cóż. Zaufajcie nam, warto.

KRISIUN + GRUESOME + VITRIOL

18.03.20 / start koncertu 19:30

Pralnia / Wrocław
FB: https://www.facebook.com/events/1230375583811135/

Bilety:
70 zł – winiarybookings.pl
80 zł – Biletomat, eBilet, Eventim, Ticketmaster, Ticketos, Media Markt, Empik
90 zł – w dniu koncertu

Pamiętajcie, by kupować bilety jedynie w autoryzowanych punktach sprzedaży – kupując bilety z niepewnych źródeł narażacie się na oszustwa i rozczarowanie.

Wstęp na koncert dla osób 16+ jedynie za pisemną zgodą rodzica – poniżej tego wieku wymagana jest opieka osoby pełnoletniej. Wzór zgody znajdziecie tutaj: https://goo.gl/eEHkA5

Plakat promujący koncert Krisiun we Wrocławiu
Plakat promujący koncert Krisiun we Wrocławiu

Fot. Dominika Kudła; MetalNews.pl

Zostaw komentarz