Strona główna » Ozzy Osbourne i Marilyn Manson na wspólnej trasie koncertowej
KONCERTY

Ozzy Osbourne i Marilyn Manson na wspólnej trasie koncertowej

Naczelny antychryst Ameryki – Marilyn Manson i Książę Ciemności – Ozzy Osbourne ponownie połączą siły. Tym razem podczas wspólnej trasy koncertowej!

Wspólna koncerty muzyków rozpoczną się już 27 maja przyszłego roku koncertem w Atlancie, a zakończy 31 czerwca show w Las Vegas. Trasa obejmować będzie koncerty, które pierwotnie zaplanowane były na 2019 rok, aczkolwiek zostały odwołane przez problemy zdrowotne byłego lidera Black Sabbath.

Podczas amerykańskiej części trasy Ozzy’ego występować miała grupa Megadeth

Kapela zrezygnować musiała jednak z koncertowych planów z powodu choroby Dave’a Mustaine’a. Wśród fanów Ozzy’ego wybuchła już gorąca dyskusja, czy zmiana Megadeth na Mansona to dobry pomysł. Cóż, przekonamy się o tym już za kilka miesięcy (o ile Ozzy znowu nie odwoła tych koncertów…).

Ozzy Osbourne i Marilyn Manson pracują obecnie nad nowymi płytami

Jeśli chodzi o wydawnictwo Osbourne’a, to zapoznać mogliśmy się już z pierwszym singlem promującym krążek – utworem “Under The Graveyard”. Muzyk zdradził już także w wywiadzie, że w pracy nad piosenkami pomagają mu głównie Duff McKagan (Guns N’ Roses), Chad Smith (Red Hot Chilli Peppers) oraz Andrew Watt (znany głównie z pracy z Postem Malonem). Nowy album Ozzy’ego będzie jego pierwszym wydawnictwem solowym od dziewięciu lat.

Manson natomiast, tworzy nowy materiał razem z multiinstrumentalistą Shooterem Jenningsem oraz członkami swojego składu koncertowego (gitarzystą Paulem Wileyem i perkusistą Brandonem Petzbornem).

O następcy wydanego w 2017 roku albumu “Heaven Upside Down” wiemy na chwilę obecną tylko tyle, że światło dzienne ujrzeć ma w pierwszej połowie 2020 roku. Warto także dodać, że to nie pierwsza współpraca między Mansonem a Jenningsem. Muzycy pracowali już razem w studiu trzy lata temu, a efektem ich wspólnego wysiłku był cover utworu “Cat People” – oryginalnie wykonanego przez Davida Bowiego.

Być może, podczas przyszłorocznych koncertów usłyszeć będziemy mogli już jakieś nowe kompozycje od obu panów.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

The Australian Pink Floyd powrócą do Polski na początku 2020 roku

Mateusz Lip

Materia już w październiku wyruszy w trasę promującą nowy album „The Rising”

Bartłomiej Pasiak

Sanhedrin i Gatekeeper już w przyszłym tygodniu na dwóch koncertach w Polsce!

Redakcja

12 czerwca Anthrax zagra we Wrocławiu – przypominamy trzy wyjątkowe występy legendy w Polsce

Redakcja

Metallica coraz bardziej zaskakuje. Co nas czeka w Warszawie?

Bartłomiej Pasiak

Pearl Jam w Polsce – szczegóły koncertu

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz