Strona główna » Ragnarok – streaming nowego albumu “Non Debellicata”
MUZYKA

Ragnarok – streaming nowego albumu “Non Debellicata”

Brak Wam ostatnio solidnego black metalu z krwi i kości? Jeśli tak, to mamy dla Was coś idealnego – nową płytę grupy Ragnarok, którą w całości odsłuchać można już teraz! Na albumie “Non Debellicata” znajdziemy 10 premierowych kompozycji zarejestrowanych w szwedzkim Endarker Studio. Utwory utrzymane są rzecz jasna w mocnym black metalowym klimacie i udowadniają, że Ragnarok dalej trzyma dobry poziom.

Ragnarok logo

Nowa płyta Ragnarok miała premierę 15 listopada

Co do nazwy krążka, to zespół tłumaczy, że zaczerpnięto ją z listu pirata Jarla Alva Erlingssona do szkockiego rządu. List stworzony był w 1286 roku, kiedy to Erlingsson skonfiskował norweską flotę. Słowa “Non Debellicata” (czyli po łacinie “niepokonani”) stanowić miały dla wojennych rywali Jarla przestrogę na przyszłość. Ponadto, “Non Debellicata” stało się mottem Sarpsborga – rodzinnego miasta grupy Ragnarok.

Posłuchaj za darmo black metalowego albumu “Non Debellicata”

Zakupu najnowszej płyty Ragnarok dokonać można min. w sklepie wytwórni Agonia Records – https://www.agoniarecords.com/

Ragnarok wystąpi w Polsce u boku Immolation i Monument of Misanthropy

Już za dosłownie chwilę, grupę spotkać będziecie mogli ponadto na dwóch polskich koncertach. Ragnarok wystąpi bowiem w roli supportu przed Immolation już 28 listopada i 1 grudnia. Pierwszy z koncertów odbędzie się w Bielsko – Białej (Rudeboy Club), a drugi w poznańskim Klubie u Bazyla. Podczas koncertów na scenie zaprezentuje się także kapela Monument of Misanthropy oraz nieogłoszeni jeszcze goście specjalni.

Przeczytaj nasz wywiad z Immolation

Bilety na oba z show zakupić możecie między innymi poprzez oficjalną stronę Left Hand Sounds. Koszt wejściówek w przedsprzedaży wynosi 75 złotych. Możliwy będzie także zakup biletu w dniu koncertu, jednak cena podskoczy wtedy do 85 złotych – https://lefthandsounds.org/bilety/.

Fot. materiały promocyjne

Podobne artykuły

Immortal publikuje drugi utwór zatytułowany “Mighty Ravendark”

Agata Laszuk

Wolves in the Throne Room: streaming nowego albumu “Thrice Woven”

Agata Laszuk

Posłuchaj nowego utworu P.O.D.

Lena Knapik

Posłuchaj nowego utworu Nitro

Lena Knapik

Abbath: Posłuchaj przed premierą nowego albumu „Outstrider” w całości

Bartłomiej Pasiak

Metallica publikuje nieznane wcześniej nagranie „For Whom the Bell Tolls” z 1986 roku

Agata Laszuk

Zostaw komentarz