Strona główna » Persistence Tour 2020: poznaliśmy cały skład imprezy
KONCERTY

Persistence Tour 2020: poznaliśmy cały skład imprezy

Poznaliśmy już kompletny skład artystów, którzy zaprezentują się podczas przyszłorocznej odsłony “Persistence Tour”! Listę wykonawców wraz z krótkimi opisami sprawdzić możecie w poniższym tekście.

Gorilla Biscuit

Legenda nowojorskiej sceny hardcore punkowej. Grupa od 1986 roku niezmiennie wyznająca ideały straight edge i bezwzględnie piętnująca wszelkie zło, jakie występuje w świecie polityki. Gorilla Biscuit do Polski zawita z nowym gitarzystą – Charlie Garrigą. Muzyk w marcu tego roku zastąpił w składzie Alexa Browna, który zmarł na początku lutego.

Agnostic Front

Grupa, która przez wielu uważana jest za pionierów crossoverowego thrashu i hardcore punka. Ich wydany w 1984 roku album “Victim in Pain” do dnia dzisiejszego pozostaje jednym z klasyków jeśli chodzi o punkowe granie. Warto dodać, że do Polski grupa przyjedzie z nowym krążkiem. Na 8 listopada planowana jest bowiem premiera płyty “Get Loud!”, która będzie już dwunastym albumem w historii zespołu. Wydawnictwo promuje singiel “Spray Painted Walls” wydany we wrześniu.

H2O

Kapela założona w 1994 roku przez Toby’ego Morse’a, dawnego technicznego Sick Of It All, a obecnie szefa organizacji “One Life, One Chance” za pośrednictwem której Toby jest aktywnym propagatorem zdrowego trybu życia wśród młodzieży oraz promotorem pozytywnego nastawienia. Razem z nim, niezmiennie od dwudziestu trzech lat na scenie prezentują się Rusty Pistachio (gitara), Todd Friend (perkusja) oraz Adam Blake (gitara basowa).

Jak zapewnia organizator trasy: “H2O wbrew nazwie nie leje wody, tylko wali prawdę prosto z mostu. Zespół cechuje inteligentny, zaangażowany przekaz oraz pozytywna moc, energia i świeżość.”

Street Dogs

Punkowa kapela rodem z Bostonu, która w tekstach porusza głównie społeczno – polityczne problemy ich rodzinnego miasta. Ich muzykę krytycy często porównują do takich zespołów jak Stiff Little Fingers, Green Day, czy chociażby Bad Religion. Warty odnotowania jest także fakt, że frontman grupy, Mike McColgan, na co dzień pracuje w… bostońskiej straży pożarnej!

Wisdom In Chains

Credo tej kapeli idealnie oddaję to co prezentuje podczas występów na scenie – “Pure music, no bullshit, no fantasies, no attitudes”. Grupa znana z niezwykle energicznych koncertów, podczas których członkowie zespołu dosłownie wylewają z siebie ostatnie poty. WIC pochwalić może się już między innymi supportowaniem takich bandów jak Sick Of It All i Madball.

Billybio

Solowy projekt gitarzysty i wokalisty grupy Biohazard, Billy’ego Graziadeia. Punkowiec do Polski zawita z materiałem ze swojego debiutanckiego albumu solowego “Feed The Fire”. Bazując na setlistach z poprzednich koncertów Billy’ego podejrzewać można, że na koncercie usłyszymy zarówno jego nowy materiał, jak i kilka utworów jego macierzystego zespołu. Tak czy siak, będzie ogień!

This Means War

Belgijska supergrupa specjalizująca się w melodyjnej odmianie street punku. W składzie kapeli znajdziemy muzyków z przeszłością w takich zespołach jak Discipline, Hidden Guns, Superhero oraz Convict.

Geneza zespołu jest natomiast bardzo prosta – członkowie zespołu, czyli Bert Van Dyck, Robbie Jennekens, Dave Mors, Carlo Geerlings i Dries Van Dyck postanowili oddać hołd swojej ulubionej muzyce, jaką tworzyli ich punkowi idole. I wychodzi im to bardzo dobrze!

Cutthroat

Hardcore’owy projekt Neila Roemera znanego między innymi z formacji Downset. Oprócz Roemera w składzie grupy znajdziemy także byłych muzyków Blood Stands Still, Murder Death Kill i Urban Assault. W skrócie – mocna ekipa wykonująca jeszcze mocniejszą muzykę z przekazem.

Przyszłoroczna edycja “Persistence Tour” do Polski zawita już 17 stycznia

Impreza odbędzie się we wrocławskim klubie A2. Wejściówki zakupić można w dalszym ciągu za pośrednictwem oficjalnego sklepu Knock Out Productions. Cena pojedynczego biletu w przedsprzedaży wynosi 125 złotych. Bilety kupić będzie można także w dniu koncertu, cena podskoczy jednak wtedy do 140 złotych. Otwarcie klubu planowane jest na 17:30, a początek koncertów na 18:15.

Podobne artykuły

Shining, Four Stroke Baron i Dreamarcher na dwóch koncertach w Polsce

Lena Knapik

Insomnium, The Black Dahlia Murder i Stam1na na dwóch koncertach w Polsce

Lena Knapik

The Sixpounder: poznaliśmy wszystkie supporty na „Killer King Tour 2019”

Redakcja

Lindy-Fay Hella, wokalistka Wardruny na solowym koncercie w Polsce

Lena Knapik

Marko Hietala z Nightwish na jedynym koncercie w Polsce

Lena Knapik

Acid Drinkers zagra specjalny koncert z okazji 30-lecia działalności

Mateusz Lip

Zostaw komentarz