KONCERTY

Sacred Reich na dwóch koncertach w Polsce w 2019 roku

Parę dni temu przekazaliśmy Wam dobre wieści z obozu Sacred Reich. Zespół wszedł do studia po ponad dwudziestoletniej przerwie. Nim podana została data czy jakiekolwiek inne szczegóły na temat nowego krążka, grupa zaskoczyła ponownie. Tym razem wieścią o trasie. Która nie ominie również Polski.

Historia Sacred Reich bierze swój początek w połowie lat 80.

Grupa zawiązała się w roku 1985 z inicjatywy wokalisty Phila Runda. Pierwszy studyjny materiał zespołu, demo “Draining You of Life”, ukazał się w rok od założenia. W dwa lata w dyskografii Sacred Reich pojawił się pierwszy długograj, zatytułowany “Ignorance”. Płyta spotkała się z bardzo dobrym odbiorem, który do dziś odbija się echem na playlistach oddanych fanów.

Dalsza część kariery Amerykanów nie jawiła się jednak już tak kolorowo. Trzy kolejne płyty nie zaskarbiły sobie tak dużej sympatii wśród grona odbiorców. Sam zespół przeszedł w stan zawieszenia w roku 2000. Reaktywował się w sześć lat później, jednak dawni fani nie mieli co liczyć na nowy materiał.

Aż do teraz. W styczniu 2018 roku grupa podpisała kontrakt na płytę z wytwórnią Metal Blade Records. Pod koniec roku niejasna sytuacja na stanowisku perkusisty wyklarowała się. Do grupy powrócił Dave McClain, który w tej chwili jest w trakcie nagrywania swoich partii. Na, jak się okazało, album zatytułowany “Awakening”.

Gośćmi amerykańskiej odnogi trasy są Iron Reagan. Leeway i Enforced. Nie wiemy jeszcze kto wystąpi przed Sacred Reich w Europie, jednak mamy nadzieję wkrótce Was poinformować.

Szczegóły koncertów Sacred Rech w Polsce w 2019 roku:

  • 12.11.2019 / g. 19:00
  • Warszawa / Proxima
  • Bilety: 80zł w przedsprzedaży, 90zł w dniu koncertu
  • 13.11.2019 / g.19:00
  • Kraków / Kwadrat
  • Bilety: 80zł w przedsprzedaży, 90zł w dniu koncertu

Podobne artykuły

DevilDriver na jedynym koncercie w Warszawie!

Bartłomiej Pasiak

Alter Bridge zapowiada nowy album i jedyny koncert w Polsce!

Bartłomiej Pasiak

Emmure na jedynym koncercie w Polsce w 2019 roku

Agata Laszuk

1 komentarz

Pumpciuś 14 lutego 2019 at 13:48

The American Way !!!

Odpowiedz

Zostaw komentarz