Slipknot na Mystic Festival 2019
Strona główna » Slipknot już 6 lutego zagra w Łodzi! Sprawdź setlistę
KONCERTY

Slipknot już 6 lutego zagra w Łodzi! Sprawdź setlistę

14 stycznia koncertem w Dublinie Slipknot rozpoczął europejską trasę koncertową. Podczas tournée będzie promował wydany latem 2019 roku album „We Are Not Your Kind”. Zespół zagra w sumie blisko 30 koncertów. Jeden z nich zaplanowano w Polsce. Slipknot pojawi się na scenie łódzkiej Atlas Areny 6 lutego 2020 roku. W roli supportu podczas całej trasy amerykańskiej gwieździe towarzyszyć będzie Behemoth.

Europejska trasa koncertowa Slipknota

Setlista pierwszego koncertu na właśnie rozpoczętej trasie koncertowej Slipknota powinna przypaść do gustu przede wszystkim fanom pierwszych dwóch płyt formacji. Oprócz czterech utworów z najnowszego krążka zespół gra aż osiem numerów z płyt „Slipknot” oraz „Iowa”.

Slipknot raczej nie słynie z dużej żonglerki utworami, zwłaszcza że ich występ to szczegółowo wyreżyserowane show, gdzie wszystko jest dokładnie zaplanowane. W związku z tym zarówno podczas koncertu w Łodzi, jak i podczas innych na tej trasie można spodziewać się bardzo zbliżonego zestawu utworów.

Co Slipknot gra z najnowszej płyty? Postawił na pewniaki, czyli dobrze znane już single – „Unsainted”, „Soloway Firth”, „Birth of The Cruel” oraz „Nero Forte”. Dziwić może natomiast brak w setliście uwielbianego „The Heretic Anthem” z płyty „Iowa”.

Slipknot zagra w Polsce po raz siódmy

Koncert Slipknota w Łodzi, który zaplanowano w czwartek 6 lutego będzie już siódmym występem formacji w Polsce. Ostatni raz zespół zagrał w naszym kraju podczas Mystic Festival 2019 w Krakowie, gdzie był jednym z headlinerów.

Przeczytaj: „Udany powrót – relacja z Mystic Festival 2019”

Nie będzie to również pierwszy koncert Slipknota w Łodzi. Zespół gościł już w Atlas Arenie w 2015, kiedy to był jedną z gwiazd Impact Festivalu. Podczas imprezy wystąpiły też takie zespoły jak Gojira, Godsmack czy Hollywood Undead.

Oprócz tego Slipknot w Polsce zagrał także w Gdańsku w 2016 roku, dwukrotnie w Warszawie (2005, 2009), raz na Stadionie Śląskim w Chorzowie, jako support przed Metalliką (2004). Pierwszy występ Slipknota w Polsce zorganizowano w katowickim Spodku w 2002 roku.

Bilety na koncert Slipknota w Polsce wciąż dostępne!

Organizatorem koncertu Slipknota w Polsce jest Live Nation. Bilety na występ w cenie od 170 do 370 zł dostępne są na stronie internetowej – http://bit.ly/2NE3Nmb. Dostępny jest także pakiet Hospitality w cenie 755 zł. Za tę cenę można liczyć na poczęstunek, napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe, a także rezerwację parkingu. No i na miejsce siedzące w sektorze premium.

Obecna setlista w ramach europejskiej trasy Slipknota:

01. Insert Coin
02. Unsainted
03. Disasterpiece
04. Eeyore
05. Nero Forte
06. Before I Forget
07. New Abortion
08. Psychosocial
09. Solway Firth
10. Vermilion
11. Birth of the Cruel
12. Wait and Bleed
13. Eyeless
14. All Out Life
15. Duality

Bis:

16. 742617000027
17. (sic)
18. (515)
19. People = Shit
20. Surfacing
21. ‘Til We Die

Podobne artykuły

Eluveitie, Lacuna Coil i Infected Rain na dwóch koncertach w grudniu

Dominika Kudła

Bunt w kanadyjskim stylu – Comeback Kid już 24 kwietnia zagra w Warszawie!

Szymon Grzybowski

Black Veil Brides w Polsce w 2020 roku – szczegóły koncertu

Mateusz Lip

Już 26 września Behemoth rusza w trasę po Polsce i krajach nadbałtyckich!

Szymon Grzybowski

HammerFall zapowiada nowy album i dwa koncerty w Polsce

Bartłomiej Pasiak

Deftones i Gojira połączą siły podczas wspólnej trasy koncertowej!

Mateusz Lip

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!