KONCERTY

System of a Down na koncercie w Polsce w 2020 roku

Tauron Arena w Krakowie co roku przyjmuje wielu muzycznych gości światowej sławy. W tym roku tę halę odwiedzili m.in. Slipknot, Elton John, Rod Stewart czy Sabaton.

W 2020 roku w Tauron Arenie zagrają inni wykonawcy – członkowie System of a Down

Ta amerykańska grupa od pewnego czasu ogłasza swoją obecność na europejskich festiwalach. Na polski koncert typowano Mystic Festival lub Open’er Festival, jednak przewidywania się nie sprawdziły. Będzie to miało miejsce 30 czerwca 2020, tak jak wspominałem w krakowskiej Tauron Arenie. Organizatorem występu jest Live Nation.

Jako support System of a Down wystąpi grupa O.R.k.

O zespole zrobiło się głośno, gdy Serj Tarkian nagrał z nimi wspólny kawałek, który znalazł się na albumie „Ramagehead”. Wszyscy muzycy SOAD często udzielali i udzielają się w solowych projektach, ale niestety płyty ich głównego bandu, jak nie było, tak nie ma.

Ich ostatni longplay został wydany aż 14 lat temu

Jednak ten rok udowodnił, że każdy artysta potrafi wydać płytę nawet po bardzo długim czasie oczekiwania (Possessed, Tool, Rammstein). Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie na półkach sklepowych zawita kolejne wydawnictwo spod szyldu System of a Down.

System of a Down – bilety na koncert dostępne już od 4 października

Jednak zarejestrowani użytkownicy banku Citi Handlowy będą mogli zakupić wejściówki już w środę 2 października o godzinie 9.00. Przedsprzedaż dla użytkowników LiveNation.pl będą dostępne następnego dnia.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Lindy-Fay Hella, wokalistka Wardruny na solowym koncercie w Polsce

Lena Knapik

Alcest na początku 2020 roku wystąpi dwa razy w Polsce

Mateusz Lip

Black River ogłasza daty kolejnych koncertów

Lena Knapik

Zostaw komentarz