Strona główna » Mystic Festival 2020 – bilety, pole namiotowe i darmowy wstęp dla dzieci
FESTIWALE

Mystic Festival 2020 – bilety, pole namiotowe i darmowy wstęp dla dzieci

Organizatorzy Mystic Festival 2020 nie dają o sobie zapomnieć. Ogłosili już trzech wykonawców przyszłorocznej imprezy, a teraz wracają z kolejną garścią informacji. Tym razem bardziej organizacyjnych. Po raz pierwszy w historii na Mystic Festivalu będzie udostępnione pole namiotowe. Dodatkowo dzieci do 13. roku życia będą mogły wejść na festiwal za darmo. Przedstawiono też harmonogram sprzedaży i ceny biletów na Mystic Festival.

Pole namiotowe na Mystic Festival
Pole namiotowe na Mystic Festival

Mystic Festival – pole namiotowe

Mystic Festival będzie imprezą typu open air, czyli wszystkie atrakcje będą działy się pod gołym niebem. W związku z tym postanowiono udostępnić festiwalowiczom pole namiotowe. Rozpocznie ono swoją działalność 9 czerwca (dzień przed rozpoczęciem festiwalu), a zakończy 12 czerwca, czyli dzień po zakończeniu.

Liczba miejsce na polu namiotowym jest ograniczona – koszt jednego to 99 zł

Dla osób, które zdecydują się wykupić miejsce na polu namiotowym podczas Mystic Festival udostępnione będą darmowe prysznice, sanitariaty oraz punkty ładowania telefonów komórkowych. Będzie również odpłatny depozyt. W pobliżu pola jest usytuowany również parking – za pozostawienie tam samochodu trzeba będzie zapłacić 40 zł.

Mystic Festival – bilety i ceny

Organizatorzy przedstawili także harmonogram sprzedaży biletów na Mystic Festival. W sumie przygotowano cztery pule dostępne w różnych cenach i datach. Wygląda to następująco:

  • Blind Bird – 419 zł do 18 września lub do wyczerpania puli (WYPRZEDANE!)
  • Early Bird – 459 zł do 16 grudnia lub do wyczerpania puli
  • Regular Sale – 479 zł do 15 maja lub do wyczerpania puli
  • Last Minute Sale – 499 zł do 9 czerwca

Jak zatem widać udało się utrzymać ceny biletów na poziomie podobnym z poprzednią edycją. Wówczas najdroższe karnety dwudniowe kosztowały 559 zł.

Rozpoczęła się też sprzedaż karnetów VIP w cenie 799 zł. Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup, w cenie otrzyma zestaw gadżetów festiwalowych, dostęp do specjalnej strefy VIP z widokiem na obie sceny, zaplecze sanitarne o podwyższonym standardzie, a także odpłatną możliwość skorzystania z baru z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi.

Mystic Festival – dzieci wchodzą za darmo

Miłym gestem skierowanym w stronę najmłodszych fanów metalu jest fakt, że wszystkie osoby, które do dnia rozpoczęcia festiwalu nie ukończyły 13 lat, mogą wejść na imprezę za darmo. Jedynym warunkiem jest obecność rodzica lub dorosłego opiekuna. Na terenie festiwalu udostępniona zostanie także specjalna strefa dla dzieci z profesjonalnymi animatorami.

Mystic Festival 2020 – Kraków 10-11 czerwca

Mystic Festival 2020 został zaplanowany na dni 10 oraz 11 czerwca 2020 roku. Festiwalową miejscówką jest teren Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Na ten moment potwierdzono występy trzech zespołów – Judas Priest, Mercyful Fate oraz Mgła.

Podobne artykuły

Triptykon na Summer Dying Loud Festival!

Agata Laszuk

Twórca black metalu, grupa Venom zagra we Wrocławiu

Tomasz Koza

Metalmania Open Air 2020: pełny skład festiwalu

Paweł Kurczonek

Carcass, Taake, Electric Wizard i wielu innych dołącza do Brutal Assault 24

Dominika Kudła

Gojira zagra koncert na Mystic Festival 2020!

Szymon Grzybowski

Napalm Death zagra na 3-majówce we Wrocławiu

Lena Knapik

Zostaw komentarz