Strona główna » Thy Art Is Murder wystąpi w Polsce na początku 2020 roku!
KONCERTY

Thy Art Is Murder wystąpi w Polsce na początku 2020 roku!

Dla australijskich deathcore’owców będzie to już ósma wizyta w naszym kraju – wcześniej mieli już okazje zaprezentować się między innymi w poznańskim Klubie u Bazyla oraz w Klubie Alibi umiejscowionym we Wrocławiu.

Oprócz Thy Art Is Murder na scenie wystąpią także trzy supporty – Carnifex, Fit For An Autopsy oraz I AM. Co ciekawe, pierwsza dwójka także zawita do naszego kraju z nowym materiałem.

Carnifex promować będzie bowiem krążek “World War X”, który światło dzienne ujrzał 2 sierpnia tego roku, a Fit For An Autopsy zaprezentuje zgromadzonej publiczności materiał z albumu “The Sea Of Tragic Beasts”, którego premiera zaplanowana jest na 25 października 2019.

Organizatorzy zapewniają także, że na scenie zjawi się jeszcze jakiś “gość specjalny”, ale na chwilę obecną nie podali jeszcze kto zawita do Warszawy w tej roli.

Bilety na polski koncert Thy Art Is Murder do sprzedaży trafiły 19 sierpnia

Wejściówki zakupić możecie już między innymi za pośrednictwem oficjalnej strony organizatora – Winiary Bookings. Koszt pojedynczego biletu wynosi obecnie 90 zł. Bilety kupić będzie można także w dniu koncertu, cena podskoczy jednak wtedy do 110 zł.

Thy Art Is Murder – europejska trasa

Polska będzie tylko jednym z przystanków podczas przyszłorocznej trasy Thy Art Is Murder. Grupa zawita jeszcze między innymi do Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Niemiec oraz Czech.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Żeński coverband Iron Maiden – The Iron Maidens w Polsce!

Agata Laszuk

Acid Drinkers gościem specjalnym na koncercie Anthrax we Wrocławiu

Bartłomiej Pasiak

Static-X jednoczy się w oryginalnym składzie w hołdzie dla zmarłego wokalisty

Lena Knapik

Poznaliśmy supporty, które wystąpią przed Killswitch Engage w Polsce

Mateusz Lip

Ron “Bumblefoot” Thal wystąpi w Polsce na dwóch koncertach!

Mateusz Lip

Slipknot na koncercie w Polsce jeszcze w 2019?

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz