Five Finger Death Punch Megadeth Koncert w Polsce
Strona główna » Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves w Polsce w 2020 roku
KONCERTY

Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves w Polsce w 2020 roku

W dniu dzisiejszym na oficjalnych profilach ww. zespołów w serwisach społecznościowych pojawiła się zapowiedź europejskiej trasy okraszona nazwą “MegaDeathPunch” (#MEGADEATHPUNCH). Jak na razie lista krajów oraz miast, do których trafią zespoły jest objęta częściową tajemnicą, częściową bowiem na razie spośród zakrytych “czerwoną farbą” – dwa z nich są już znane. Wiadomo, że pierwszy z koncertów odbędzie się w Finlandii, zaś kolejny w Szwecji. To na razie jedyne informacje jakie przyszło nam poznać.

Slipknot na koncercie w Polsce w 2020 roku!

Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves zagrają w Warszawie

Oczywiście informacja ta nie jest potwierdzona (na razie), ale udając się na stronę promującą “MegaDeathPunch”, możemy znaleźć właśnie zakrytą listę wydarzeń, o której wspomniałem powyżej. Choć z oczywistych spraw nie jest ona czytelna, to jednak gdy spojrzymy na prawą stronę i przyjrzymy się szóstej pozycji od góry, możemy dojrzeć litery, które w oczach wyobraźni mogą nam odkryć, że (być może?) mamy do czynienia z polskim przystankiem, a konkretnie Warszawą (Warsaw). Poniżej dla ułatwienia zaznaczyłem tę pozycję. Jeśli oczy mnie mylą, dajcie znać.

Five Finger Death Punch w Polsce w 2020 rok

Megadeth i Bad Wolves jako support Five Finger Death Punch w Polsce

Oraz na całej trasie “MegaDeathPunch”. Ta informacja może nie spodobać się miłośnikom zespołu Megadeth, ale sugerując się “Also starring” czyli “W pozostałych rolach” (durne, ujmujące nazwanie zespołów wspierających), Dave Mustaine i spółka nie zagrają na trasie jako gwiazda wieczoru. To wywołało wśród internautów niemałe oburzenie.

Koncerty rockowe i metalowe – co prawdopodobnie czeka nas w 2020 roku?

Na tę chwilę to niestety jedyne szczegóły, jakie przyszło nam poznać. Dodam jeszcze, że na powyższej stronie znajdziemy także datę 9 września 2019, którą siłą dedukcji możemy wywnioskować, że to odkrycie kolejnej daty w tej jakże tajemniczej układance.

Podobne artykuły

Zbliżają się dwa polskie koncerty Myrkur

Lena Knapik

Rhapsody of Fire wystąpi w 2020 w warszawskiej Progresji

Bartłomiej Pasiak

Black metal – Taake i Kampfar na dwóch koncertach w Polsce

Lena Knapik

DevilDriver na jedynym koncercie w Warszawie!

Bartłomiej Pasiak

Dance With The Dead + Lebrock + H.EXE już w lutym w Proximie!

Agata Laszuk

Elektronika nie gryzie się z metalem – już 26 lutego koncert Dance With The Dead!

Redakcja

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!