KONCERTY

XX-lecie Bloodthirst już w najbliższą sobotę w Poznaniu!

Cztery duże albumy, z których ostatni ukazał się przed tygodniem. Upór, konsekwencja i oddanie sztuce podlanego smołą thrash metalu. I tak od dwudziestu lat. W sobotę, 23 marca poznańskie Bloodthirst świętuje dwadzieścia lat działalności. Specjalny koncert, będący też release show płyty „I am Part of that Power…”, uświetnią goście.

„I am Part of that Power which Eternally Wills Evil and Eternally Works Wrong” – to pełen tytuł czwartego albumu długogrającego Bloodthirst. Album, zawierający dziewięć kompozycji utrzymanych w tradycyjnej konwencji black/thrash metalu, której od początku hołdują poznaniacy, ukazał się 11 marca nakładem Pagan Records.

Bloodthirst – „I am Part of that Power…”. Oficjalny streaming!

Okazją do usłyszenia nowych numerów na żywo będzie zbliżający się wielkimi krokami koncert w poznańskim Klubie u Bazyla, w sobotę 23 marca.

Tego wieczora, Bloodthirst świętować będzie również dwadzieścia lat działalności na scenie. Można więc spodziewać się setlisty złożonej z utworów pochodzących z różnych etapów działalności zespołu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Zespół Bloodthirst
Zespół Bloodthirst

XX-lecie Bloodthirst. Kto jeszcze zagra na koncercie?

Na koncercie nie zabraknie specjalnych gości. W tym gronie znaleźli się: black metalowy Deus Mortem, który w kwietniu wyda drugi album „Kosmocide” w Malignant Voices/Terratur Possessions, będący świeżo po premierze płyty „Grünberger” black/thrashowy Warfist oraz proponujący wyjątkowo bestialski miks black i death metalu Temple Desecration ze Śląska.

Bilety w cenie 40 zł dostępne na https://lefthandsounds.org/bilety oraz na Ticketos.pl. Będą też dostępne na bramce, w dniu koncertu, a ich cena wyniesie 50 zł.

Plakat promujący 20-lecie Bloodthirst
Plakat promujący 20-lecie Bloodthirst

Artykuł sponsorowany / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Queensrÿche wystąpi 19 listopada 2019 w Krakowie

Bartłomiej Pasiak

Northlane przyjedzie na jedyny koncert do Polski

Bartłomiej Pasiak

Napalm Death wyruszy w trasę po Europie

Mateusz Lip

Legenda thrash metalu Anthrax na jedynym klubowym koncercie w Polsce!

Tomasz Koza

Cannibal Corpse zapowiada jesienną trasę koncertową po Ameryce

Mateusz Lip

Nadciąga zniszczenie: styczniowa trasa Witchmaster + Embrional + Brüdny Skürwiel

Agata Laszuk

Zostaw komentarz