20-lecie Bloodthirst
Strona główna » XX-lecie Bloodthirst już w najbliższą sobotę w Poznaniu!
KONCERTY

XX-lecie Bloodthirst już w najbliższą sobotę w Poznaniu!

Cztery duże albumy, z których ostatni ukazał się przed tygodniem. Upór, konsekwencja i oddanie sztuce podlanego smołą thrash metalu. I tak od dwudziestu lat. W sobotę, 23 marca poznańskie Bloodthirst świętuje dwadzieścia lat działalności. Specjalny koncert, będący też release show płyty „I am Part of that Power…”, uświetnią goście.

„I am Part of that Power which Eternally Wills Evil and Eternally Works Wrong” – to pełen tytuł czwartego albumu długogrającego Bloodthirst. Album, zawierający dziewięć kompozycji utrzymanych w tradycyjnej konwencji black/thrash metalu, której od początku hołdują poznaniacy, ukazał się 11 marca nakładem Pagan Records.

Bloodthirst – „I am Part of that Power…”. Oficjalny streaming!

Okazją do usłyszenia nowych numerów na żywo będzie zbliżający się wielkimi krokami koncert w poznańskim Klubie u Bazyla, w sobotę 23 marca.

Tego wieczora, Bloodthirst świętować będzie również dwadzieścia lat działalności na scenie. Można więc spodziewać się setlisty złożonej z utworów pochodzących z różnych etapów działalności zespołu.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Zespół Bloodthirst
Zespół Bloodthirst

XX-lecie Bloodthirst. Kto jeszcze zagra na koncercie?

Na koncercie nie zabraknie specjalnych gości. W tym gronie znaleźli się: black metalowy Deus Mortem, który w kwietniu wyda drugi album „Kosmocide” w Malignant Voices/Terratur Possessions, będący świeżo po premierze płyty „Grünberger” black/thrashowy Warfist oraz proponujący wyjątkowo bestialski miks black i death metalu Temple Desecration ze Śląska.

Bilety w cenie 40 zł dostępne na https://lefthandsounds.org/bilety oraz na Ticketos.pl. Będą też dostępne na bramce, w dniu koncertu, a ich cena wyniesie 50 zł.

Plakat promujący 20-lecie Bloodthirst
Plakat promujący 20-lecie Bloodthirst

Artykuł sponsorowany / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Polaris (metalcore) w maju wystąpią w Poznaniu – szczegóły koncertu

Mateusz Lip

Thrash metal na pełnej – czyli Destruction w Polsce!

Lena Knapik

Black River ogłasza daty kolejnych koncertów

Lena Knapik

Rammstein na koncercie w Warszawie w 2020 roku!

Bartłomiej Pasiak

Legendy Metalu powrócą – oświadczenie organizatora

Tomasz Koza

Carach Angren i Wolfheart w lipcu w Warszawie

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!