Matt Sorum biografia
Strona główna » Były perkusista Guns N’ Roses zapowiada swoją biografię!
KSIĄŻKI

Były perkusista Guns N’ Roses zapowiada swoją biografię!

Były perkusista Guns N’ Roses, Matt Sorum, ostatnimi czasy nie udzielał się za bardzo w muzycznym świecie. Instrumentalista odszedł jakiś czas temu z supergrupy Hollywood Vampires, a nawet zawiesił swój solowy projekt – Kings Of Chaos. Teraz wiemy już dlaczego! Sorum pracował nad swoją biografią, która światło dzienne ujrzy już w kwietniu 2020 roku.

Biografię Matta Soruma znajdziemy na rynku 7 kwietnia 2020 roku

Wydawnictwo o nazwie “Double Talkin’ Jive: True Rock ‘n’ Roll Stories from the Drummer of Guns N’ Roses, the Cult, and Velvet Revolver” opisywać będzie życie muzyka od początków jego kariery, aż po lata obecnie.

W książce znajdziemy min. historie o tym jak Sorum rozpoczął grę na perkusji, o tym jak trafił do legendarnej grupy The Cult oraz streszczenie jego kariery w Velvet Revolver. Duża część książki poświęcona zostanie także rzecz jasna jego przygodzie w Guns N’ Roses. Sorum opisał przykładowo kilka sytuacji, w których zespół musiał zmagać się z wybuchowym i nieobliczalnym charakterem lidera grupy, Axla Rose’a.

W pracy nad książką muzykowi pomagali Leif Eriksson oraz Martin Svensson.

Guns N’ Roses powrócą do naszego kraju w czerwcu!

Grupa zawita do Polski już 17 czerwca 2020 roku, kiedy to wystąpi na warszawskim Stadionie Narodowym. Występ będzie jednym z przystanków podczas nowej trasy koncertowej Guns N’ Roses (przypomnijmy, że GN’R niedawno zakończyli swoją trzyletnią “Not In This Lifetime Tour”).

Na chwilę obecną nie wiadomo jak bardzo przyszłoroczne show różnić będzie się od tego, co zobaczyć mogliśmy w Chorzowie oraz Gdańsku. Organizator trasy (Live Nation) zapowiada jednak, że grupa rozpoczyna właśnie nowy rozdział w swojej karierze. Być może w Warszawie usłyszymy już zatem jakieś nowe piosenki od Axla i spółki? Cóż czas pokaże.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

“So Far… So Good… So Megadeth”, książka o zespole już niebawem

Paweł Kurczonek

„Dla dobra metalu” – fragment książki o historii Metal Blade Records!

Szymon Grzybowski

Biografia Kamelot z okazji trzydziestolecia

Lena Knapik

Poczuj magię świąt z horror-kolorowanką autorstwa basisty Life of Agony

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!