Me And That Man Nergal
Strona główna » Płonące kościoły w teledysku Me And That Man
WIDEO

Płonące kościoły w teledysku Me And That Man

Od jakiegoś czasu Nergal zapowiadał na swoich social mediach świąteczną piosenkę. Nikt chyba nie jest specjalnie zaskoczony tym, świąteczna piosenka absolutnie nie jest grzeczną pastorałką, a w zasadzie ze świętami niewiele ma wspólnego. W każdym razie formacja Me And That Man zaprezentowała nowy singiel z nadchodzącej płyty zatytułowany „Burning Churches”.

Może Cię zainteresować:

Problem pedofilii w kościele. Można zaryzykować stwierdzeniem, że po odejściu Johna Portera z grupy Me And That Man ta stała się mroczniejsza.

Utwór wraz ze stworzonym przez Olivera Jonesa klipem nie opowiada jedynie o płonących kościołach. Przedstawiona historia opowiada o młodym chłopcu, którego w dzieciństwie molestował ksiądz. Poprzysięga zemstę na kościele i dorastając, przekształca się w (super?) bohatera, który podpala świątynię. Mimo smutnego wydźwięku nie brakuje tu poczucia humoru Nergala – animowany, podobny do niego bohater skrywa na tyłku pewien detali.

Nergal dalej uważa, że to świąteczna piosenka

W „Burning Churches” gościnnie na wokalu wystąpił Mat McNerney z zespołu Grave Pleasures. Nergal o utworze:

Gdyby ktoś powiedział mi kiedyś, że nagram piosenkę świąteczną, wybuchnąłbym gromkim śmiechem. Ale…Piekło zamarza i oto przedstawiam Wam „Burning Churches”! Tym razem połączyłem siły z Matem McNerney’em z legendarnego Beastmilk, Grave Pleasures, DHG i Hexvessel. Rozsiądźcie się wokół choinki, rozpalcie ogień i napijcie się drinka! Alleluja.

Nergal

Koncerty Me And That Man w 2020 roku

W przyszłym roku Me And That Man rusza w trasę zatytułowaną „New Tour, new songs, same shit 2020”. Jako gość specjalny na koncertach pojawi się śpiewający w “Run With The Devil” Jørgen Munkeby – założyciel i lider norweskiego zespołu Shining, grupy bawiącej się wieloma gatunkami muzycznymi, między innymi jazzem, rockiem czy elektroniką. W roli supportów wystąpią Frank The Baptist i Mùlk.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Obejrzyj film dokumentalny z Dream Theater w roli głównej

Agata Laszuk

Behemoth prezentuje teledysk do “Wolves ov Siberia”

Dominika Kudła

Obejrzyj teledysk Trivium do piosenki “Beyond Oblivion”

Dominika Kudła

Zobacz występ Metalliki i Lady Gagi podczas Grammy

Redakcja

Children Of Bodom prezentuje nowy teledysk do utworu „Platitudes And Barren Words”

Bartłomiej Pasiak

Rammstein: ruszyły prace nad nowym albumem

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!