Koncert Guns N Roses w Polsce w 2020 roku
Strona główna » Guns N’ Roses w 2020 roku w Warszawie – szczegóły koncertu
KONCERTY

Guns N’ Roses w 2020 roku w Warszawie – szczegóły koncertu

2020 rok będzie prawdziwym opadem koncertów legend hard rocka i heavy metalu. Do Polski wtedy zawitają m.in. Judas Priest, Deep Purple oraz Iron Maiden. 13 grudnia do tego zacnego grona dołączają muzycy Guns N’ Roses. Słynni Amerykanie zagrają w Polsce 17 czerwca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W ostatnich latach zespół odwiedził nasz kraj dwukrotnie. Za pierwszym razem wystąpili w 2017 roku w Gdańsku, a rok później na chorzowskim Stadionie Śląskim. Obydwa gigi to niezapomniane muzyczne wydarzenia, które składały się z setlist zawierających największe hity formacji oraz nieznane dotąd kawałki, jak np. „Shadow of Your love”.

Bilety na Guns N’ Roses w Polsce

Przedsprzedaż za pośrednictwem Citi Handlowy rozpocznie się 16 grudnia o 10.00 i potrwa do 18 grudnia do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 17 grudnia o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 18 grudnia do 10.00. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 18 grudnia o 10:00 na stronie www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl.

Guns N’ Roses – co z nowym albumem?

W 2018 roku Slash wydał nowy solowy album, ale o nowym wydawnictwie legendy hard rocka wciąż praktycznie nic nie wiemy. Muzycy ciągle zapowiadają, że nowe dzieło jest w drodze, ale konkretów brakuje. Axl Rose razem z ekipą jednak bardzo energicznie i dużo koncertują, i to w ich w pewnym stopniu ratuje. Nie zmienia to jednak faktu, że niemoc twórcza „Gunsów” jest aż nadto widoczna i raczej nieprędko doczekamy się następcy „Chinese Democracy”.

Podobne artykuły

Guns N’ Roses powrócił na scenę

Mateusz Lip

Metalowa Wigilia 2019: Sólstafir, Primordial, Carpathian Forest, Infernal War, Arkona

Lena Knapik

Black metal – Taake i Kampfar na dwóch koncertach w Polsce

Lena Knapik

Whitesnake w Warszawie. Live Nation znów świruje pawiana z cenami biletów?

Mateusz Lip

Sacred Reich na dwóch koncertach w Polsce w 2019 roku

Dominika Kudła

Legendy Metalu odwołane…

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!