Okładka płyty Ballistic Sadistic zespołu Annihilator
Strona główna » Annihilator (thrash metal) przedstawia singiel z nowej płyty
MUZYKA

Annihilator (thrash metal) przedstawia singiel z nowej płyty

Spragnieni solidnej dawki porządnego thrash metalu? Jeśli tak, to mamy dla Was coś idealnego! Jeff Waters oraz jego grupa Annihilator pochwaliła się bowiem kolejną częścią nowego materiału. I śmiało można stwierdzić, że kapela jest w bardzo dobrej formie!

Sprawdź również:

Wcześniej, grupa podzieliła się już z fanami utworami “I Am Warfare”, “Psycho Ward” i “Armed To The Teeth”. Wszystkie z wyżej wymienionych utworów znajdą się na krążku “Ballistic, Sadistic”, który ujrzy światło dzienne już w ten piątek, 24 stycznia. O świeżo co opublikowanej kompozycji Annihilatora pt. “Dressed Up For Evil”, Jeff Waters wypowiedział się, że:

Główny motyw piosenki opisałbym jako “zło w przebraniu człowieka”. Innymi słowy, mowa tu o ludziach, którzy nie mają w sobie niczego dobrego i razem z nadużyciami, kłamstwem i negatywnością niszczą wszystko na swojej drodze. Jeśli chodzi natomiast o muzykę, to jest to najbardziej oldschoolowe brzmienie Annihilatora jakie tylko mogliśmy uzyskać. Klimat kompozycji przypomina mi początki zespołu, a nawet pierwsze demówki nagrane w latach ’84 -’88. (…) Mamy nadzieję, że utwór przypadnie wam do gustu tak samo jak nam!

Jeff Waters

Nowy album Annihilatora zamówić można już w przedsprzedaży

Zamówienie złożyć można między innymi za pośrednictwem oficjalnej strony kapeli. Płyta wydana zostanie w trzech wersjach – standardowy nośnik CD, wersja elektroniczna oraz wersja na winylu. Za pierwsze dwie opcje zapłacimy 11 dolarów, za winyl natomiast 30 dolarów.

Źródło: https://www.metalsucks.net/2020/01/18/annihilator-debut-new-song-dressed-up-for-evil/

Podobne artykuły

Nowy teledysk do utworu z mini-albumu Epiki

Lena Knapik

Iperyt: posłuchaj nowego singla “Mindtaker”

Tomasz Koza

Mats Levén (ex-Candlemass) zapowiada nowy utwór

Dominika Kudła

Revocation publikuje tytułowy utwór z nadchodzącej płyty

Dominika Kudła

Fleshkiller: Streaming debiutanckiej płyty “Awaken”

Agata Laszuk

Shining: Posłuchaj utworu Jag Är Din Fiende

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!