Image default
WIDEO

Animowany teledysk Kataklysm do utworu “…And Then I Saw Blood”


1 czerwca tego roku ukazała się najnowsza płyta Kataklysm zatytułowana “Meditations”. Kapela udowadnia jednak, iż nie opowiedziała jeszcze do końca wszystkich historii zawartych na krążku. Z połączenia sił kapeli oraz rumuńskiego artysty Costina Chioreanu powstał animowany teledysk do utworu “…And Then I Saw Blood”.


Jak mówi frontman Maurizio Iacono:

Utwór “…And Then I Saw Blood” może być interpretowany na wiele różnych sposobów, ponieważ ma otwarty koncept. Każdy może zobaczyć to, co chce. My chcieliśmy stworzyć animowany klip z artystycznym polotem. Costin okazał się do tego idealnym artystą. Powiedziałem mu, że główny temat utworu dotyczy zdrady dwóch bliskich przyjaciół. Poprosiłem go, aby przeniósł do swojego świata to, w jaki sposób widzi piosenkę i jej temat. I Costin zrobił to w całkowicie futurystycznej, ale zarazem realistycznej interpretacji tego, gdzie się kierujemy, gdy ludzie są pochłaniani przez technologię i to pragnienie, napędzane przez obsesję bycia boskim, do tworzenia czegoś większego, silniejszego i inteligentniejszego.


Wszystkim fanom kapeli przypominamy o nadchodzącym koncercie zespołu. Jedyny w Polsce występ w ramach trasy “Death is Just the Beginning” Kataklysm wraz z Hypocrisy zagra już 25 października we wrocławskich Zaklętych Rewirach. Bilety na wydarzenie są ciągle dostępne na stronie organizatora.

Źródło: MetalInjection / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

W.E.B. Prezentuje nowy utwór i teledysk z gościnnym udziałem Sotirisa Vayenasa z SepticFlesh

Agata Laszuk

Posłuchaj “Bulletproof”, nowego singla Godsmack

Lena Knapik

Świeży teledysk do utworu z nadchodzącej płyty Battle Beast

Lena Knapik

Zostaw komentarz