Image default
WIDEO

Animowany teledysk Kataklysm do utworu “…And Then I Saw Blood”


1 czerwca tego roku ukazała się najnowsza płyta Kataklysm zatytułowana “Meditations”. Kapela udowadnia jednak, iż nie opowiedziała jeszcze do końca wszystkich historii zawartych na krążku. Z połączenia sił kapeli oraz rumuńskiego artysty Costina Chioreanu powstał animowany teledysk do utworu “…And Then I Saw Blood”.


Jak mówi frontman Maurizio Iacono:

Utwór “…And Then I Saw Blood” może być interpretowany na wiele różnych sposobów, ponieważ ma otwarty koncept. Każdy może zobaczyć to, co chce. My chcieliśmy stworzyć animowany klip z artystycznym polotem. Costin okazał się do tego idealnym artystą. Powiedziałem mu, że główny temat utworu dotyczy zdrady dwóch bliskich przyjaciół. Poprosiłem go, aby przeniósł do swojego świata to, w jaki sposób widzi piosenkę i jej temat. I Costin zrobił to w całkowicie futurystycznej, ale zarazem realistycznej interpretacji tego, gdzie się kierujemy, gdy ludzie są pochłaniani przez technologię i to pragnienie, napędzane przez obsesję bycia boskim, do tworzenia czegoś większego, silniejszego i inteligentniejszego.


Wszystkim fanom kapeli przypominamy o nadchodzącym koncercie zespołu. Jedyny w Polsce występ w ramach trasy “Death is Just the Beginning” Kataklysm wraz z Hypocrisy zagra już 25 października we wrocławskich Zaklętych Rewirach. Bilety na wydarzenie są ciągle dostępne na stronie organizatora.

Źródło: MetalInjection / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

48 lat temu ukazał się debiutancki album Black Sabbath

Szymon Grzybowski

Zobacz kulisy powstawania nowego klipu Cradle Of Filth do utworu “Heartbreak And Séance”

Lena Knapik

Do kin trafi film Clowna ze Slipknot

Lena Knapik

Zostaw komentarz