WIDEO

Animowany teledysk Kataklysm do utworu “…And Then I Saw Blood”


1 czerwca tego roku ukazała się najnowsza płyta Kataklysm zatytułowana “Meditations”. Kapela udowadnia jednak, iż nie opowiedziała jeszcze do końca wszystkich historii zawartych na krążku. Z połączenia sił kapeli oraz rumuńskiego artysty Costina Chioreanu powstał animowany teledysk do utworu “…And Then I Saw Blood”.


Jak mówi frontman Maurizio Iacono:

Utwór “…And Then I Saw Blood” może być interpretowany na wiele różnych sposobów, ponieważ ma otwarty koncept. Każdy może zobaczyć to, co chce. My chcieliśmy stworzyć animowany klip z artystycznym polotem. Costin okazał się do tego idealnym artystą. Powiedziałem mu, że główny temat utworu dotyczy zdrady dwóch bliskich przyjaciół. Poprosiłem go, aby przeniósł do swojego świata to, w jaki sposób widzi piosenkę i jej temat. I Costin zrobił to w całkowicie futurystycznej, ale zarazem realistycznej interpretacji tego, gdzie się kierujemy, gdy ludzie są pochłaniani przez technologię i to pragnienie, napędzane przez obsesję bycia boskim, do tworzenia czegoś większego, silniejszego i inteligentniejszego.


Wszystkim fanom kapeli przypominamy o nadchodzącym koncercie zespołu. Jedyny w Polsce występ w ramach trasy “Death is Just the Beginning” Kataklysm wraz z Hypocrisy zagra już 25 października we wrocławskich Zaklętych Rewirach. Bilety na wydarzenie są ciągle dostępne na stronie organizatora.

Źródło: MetalInjection / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Hellyeah: teledysk do nowego utworu “333”

Dominika Kudła

Slipknot: Jak powstawał teledysk do “All Out Life”?

Agata Laszuk

Pożegnanie z Black Sabbath – obejrzyj ostatnie wykonanie “Paranoid”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz