MUZYKA

Posłuchaj przedpremierowo nowego albumu Embrional “Evil Dead”

Intensywnie, treściwie, złowrogo, acz z ukłonem w stronę fanów – tak zaczyna się nowy rok w wykonaniu Embrional. Zespół szykuje się do rychłego wydania nowego albumu zatytułowanego “Evil Dead”, który jest już dostępny w internecie do odsłuchu.

Po czterech latach od premiery świetnego “The Devil Inside” i licznych przetasowaniach w składzie, zespół powraca silniejszy i bardziej głodny krwi. Tę determinację oddaje osiem numerów z “Evil Dead”, osiem śmierćmetalowych ciosów, udowadniających, że pozycja Ślązaków w czołówce polskiego death metalu jest niczym nie zagrożona. (…) Nowy album to niespełna czterdzieści minut death metalu silnie zakorzenionego w gatunkowej tradycji, a z drugiej strony coraz silniej akcentującego indywidualne podejście.

Sprzedaż “Evil Dead” ruszy 11 stycznia, a więc w dniu, w którym rozpocznie się również trasa “XX years of Violence & Blasphemy”, podczas której Ślązakom będzie towarzyszył zielonogórski Witchmaster, obchodzący dwudzieste urodziny swojej debiutanckiej płyty “Violence & Blasphemy” oraz Brüdny Skürwiel. Grupy łącznie odwiedzą 9 miast:

11.01. Gliwice, Mrowisko
12.01. Łódź, Magnetofon
13.01. Gdynia, Ucho
14.01. Warszawa, VooDoo
15.01. Lublin, Graffiti
16.01. Rzeszów, Vinyl
17.01. Wrocław, Liverpool
18.01. Poznań, U Bazyla
19.01. Zielona Góra, Wyspa

Podobne artykuły

Opublikowano ostatnie nagranie z udziałem Lemmy’ego

Agata Laszuk

Posłuchaj za darmo nowego albumu Opeth

Lena Knapik

Eluveitie: Nowy singiel i zapowiedź kolejnej płyty

Agata Laszuk

Zostaw komentarz