Image default
MUZYKA NEWSY

VARMIA: posłuchaj w całości płyty „W ciele nie”

Olsztyńska formacja black metalowa VARMIA przygotowuje się do wydania drugiego w swojej dyskografii albumu zatytułowanego “W ciele nie”. Premiera następcy debiutanckiego “Z mar twych” została zaplanowana na 20 kwietnia i zostanie wydana sumptem rodzimej wytwórni Pagan Records. Już teraz można składać zamówienia pre-order w internetowym sklepie.

Wyjątkowy odsłuch albumu „W ciele nie” na MetalNews.pl!

Aby móc przybliżyć Wam twórczość jaką VARMIA prezentuje na nowym materiale, wraz z wydawcą postanowiliśmy uruchomić streaming tejże płyty. Cała muzyka jest do Waszej dyspozycji za pośrednictwem poniższego odtwarzacza.

Nowy album VARMIA – “W ciele nie” ukaże się na płycie CD, kasecie oraz w wersji cyfrowej do pobrania.

Muzycy tworzący zespół, jako priorytet traktują naturalne, autentyczne brzmienie, dlatego też najnowszy album również został nagrany “na setkę”. Sesja odbyła się w zaimprowizowanym, w starej stodole studiu, a partie wokali oraz instrumentów etnicznych nagrano na żywo w warmińskich lasach. Efektem jest black metal z ponadprzeciętnym ładunkiem dziczy i ludycznego ducha.

Zespół VARMIA
Zespół VARMIA

W skład grupy wchodzą: Lasota (wokal i gitara), Ćwiara (wokal wspierający, bas i gitara klasyczna), Emil (perkusja) oraz Piotr (instrumenty perkusyjne, róg kozła, drewniana tuba, wokal wspierający, krivula i tagelharpa).

Fot. Agata Kurczak; materiały prasowe

Podobne artykuły

Mastodon i Russian Circles już 11 listopada w Warszawie

Albert Markowicz

Biedronka – sprawdź nową ofertę winyli

Dominika Kudła

Oranssi Pazuzu na trzech koncertach w Polsce!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz