Strona główna » Bruce Dickinson: autobiografia muzyka już w listopadzie
INNE NEWSY SPECJALNE

Bruce Dickinson: autobiografia muzyka już w listopadzie

Z przyjemnością informujemy, że już 22 listopada bieżącego roku nakładem Wydawnictwa SQN ukaże się autobiografia jednego z najwybitniejszych wokalistów i tekściarzy sceny rockowo-metalowej, żyjącej legendy, człowieka renesansu – Bruce’a Dickinsona.

Bruce Dickinson przez ponad trzydzieści lat był wiodącym wokalistą Iron Maiden. Odniósł również sukces w karierze solowej. Zespół sprzedał ponad 90 milionów płyt i zagrał 2000 koncertów na całym świecie, czyniąc każdy z nich niezapomnianym muzycznym spektaklem. Artysta poza muzyką zajmuje się lotnictwem, pisaniem książek, motywowaniem niezmotywowanych, warzeniem piwa, a nawet szermierką. Teraz posiłkując się nieskrępowaną kreatywnością, pasją i buntowniczym humorem, pozwala przyjrzeć się z bliska swojemu życiu, sercu i umysłowi.

Długo wyczekiwane wspomnienia wokalisty Iron Maiden – jednego z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych zespołów metalowych wszech czasów. Iron Maiden to pionierzy rodzącej się w latach 70. XX wieku sceny rockowo-metalowej, na której wciąż święcą triumfy. Ich obdarzony niezwykłym głosem frontman był i nadal pozostaje człowiekiem legendą.

Co ciekawe, Bruce Dickinson wiedzie bardzo bogate życie poza zespołem. Jest kapitanem samolotu, przedsiębiorcą awiacyjnym, mówcą motywacyjnym, browarnikiem, powieściopisarzem, twórcą scenariuszy filmowych i światowej klasy szermierzem. Istny człowiek renesansu.

Bruce Dickinson opowiada o swoim życiu z pasją i humorem. Przeczytacie o zwariowanych 30 latach z Iron Maiden, błyskotliwej karierze solowej, dzieciństwie spędzonym w brytyjskiej szkole, o pierwszych zespołach, ojcostwie, rodzinie oraz niedawnej walce z nowotworem. Odważne i szczere wspomnienia pozwalają przyjrzeć się z bliska autorowi “Run to the Hills”, “2 Minutes to Midnight”, “Powerslave” i innych nieśmiertelnych hitów.


Bruce Dickinson. Autobiografia

Bruce Dickinson. Autobiografia
Tytuł oryginału: What Does This Button Do?: An Autobiography
Autor: Bruce Dickinson
Wydawnictwo: SQN
Liczba stron: 448
Data wydania: 22 listopada 2017
ISBN: 978-83-8129-059-3
Cena: 39,90 zł (z VAT)

Książka, na którą czekali absolutnie wszyscy fani!
Wyjątkowe wspomnienia wokalisty legendarnego Iron Maiden.
Oto prawdziwy Bruce Dickinson – ikona rocka!

 
Książkę można już zamawiać w przedsprzedaży.

 


Wydawca w Polsce:
Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom, jest publikowanie książek „z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną, a jeszcze kolejny dobrą beletrystyką. Każdy jednak ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książki.
W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa, można znaleźć książki między innymi o tematyce sportowej i muzycznej, komiksy oraz fantastykę.

Informacja prasowa / Wydawnictwo SQN / Fot. Materiały promocyjne
Podobne artykuły

Daron Malakian wznawia projekt Scars on Broadway

Dominika Kudła

Necrophagia po raz pierwszy w Polsce

Tomasz Koza

Behemoth, Illusion i Riverside zagrają na Materiafest 2017. Mieszkańcy Szczecinka protestują.

Lena Knapik

Venom Inc. wyruszy w europejską trasę koncertową

Agata Laszuk

Klaus Meine ze Scorpions: „Idziemy w dobrą stronę, aby album ukazał się w przyszłym roku”

Bartłomiej Pasiak

Atrocity: EP w grudniu, nowy album w przyszłym roku

Lena Knapik

Zostaw komentarz