Adoptowana Koala Hockey Luna
Strona główna » Cieszanów Rock Festival zaadoptował koalę o imieniu Hockey Luna!
NEWSY

Cieszanów Rock Festival zaadoptował koalę o imieniu Hockey Luna!

Jak obiecali, tak zrobili. Ekipa Cieszanów Rorck Festival udowodniła, że jest eko i zdecydowała się na wirtualną adopcję poszkodowanej koali. W noworocznym poście na facebooku organizatorzy największej imprezy muzycznej na Podkarpaciu deklarowali, że ekologia to jeden z priorytetów kolejnych edycji festiwalu.

Na dowody nie trzeba było długo czekać. Cieszanów Rock Festival wsparł finansowo szpital dla zwierząt zajmujący się leczeniem ofiar wielkich pożarów w Australii. Adoptowana koala ma na imię Hockey Luna i znajduje się obecnie w Szpitalu dla koali w Port Macquarie w Australii.

Organizator polskiego festiwalu adopotował koalę

Więcej o sprawie opowiedział dyrektor artystyczny Cieszanów Rock Festival – Artur Tylmanowski:

To dopiero początek naszej zielonej rewolucji. Skończyliśmy 10 lat i jesteśmy bardziej świadomi. Przed nami dużo proekologicznych zmian. Cieszymy się, że możemy pomagać i przekazywać dalej pozytywną energię skumulowaną wokół naszego festiwalu. Gdyby przynajmniej połowa naszych followersów wpłaciła mały datek na rzecz ofiar australijskich pożarów, moglibyśmy uratować nawet 15 000 tysięcy zwierząt! Te liczby dają do myślenia. Liczymy, że nasza mała festiwalowiczka Hockey Luna szybko wróci do zdrowia i ostatecznie trafi do bezpiecznego miejsca. Ta adopcja to z naszej strony symboliczny gest i dowód na to, że bierzemy sobie do serca nasze noworoczne postanowienie, czyli „więcej ekologii na CRF!

Artur Tylmanowski

Pomoc poprzez wirtualną adopcję zyskuje na popularności i zatacza coraz szersze kręgi. Poszkodowanego koalę „przygarnęli” m.in. Tomasz Organek z zespołem i Daria Zawiałow. Podkarpacki CRF jest jednym z pierwszych festiwali, które zdecydowały się na taki krok.

Certyfikat potwierdzający adopcję koali Hockey Luna
Certyfikat potwierdzający adopcję koali Hockey Luna

Wkrótce poznamy szczegóły Cieszanów Rock Festival 2020

Informacje o pierwszych artystach nadchodzącej edycji oraz nowych strefach aktywności mają pojawić się na przełomie stycznia i lutego. W tym roku CRF odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia. Bilety będą dostępne na stronie festiwalu oraz w serwisie Bilety24. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na profilach w social mediach (Facebook, Instagram) oraz na oficjalnej stronie festiwalu.

Fot. Materiał Szpitala Dla Koali w Port Macquarie

Podobne artykuły

Stet Howland, perkusista Metal Church walczy z rakiem

Lena Knapik

Nie żyje założyciel Negură Bunget

Lena Knapik

Altitudes & Attitude czyli projekt Franka Bello i Davida Ellefsona wyda debiutancki album

Dominika Kudła

Soilwork zakończył prace w studiu nad nową płytą

Lena Knapik

Phil Anselmo: “Jestem gotów wskrzesić Panterę”

Agata Laszuk

To prawdopodobnie pożegnalna trasa KISS

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!