Strona główna » Iron Maiden, Judas Priest i Anthrax na wspólnym koncercie w Polsce w 2018 roku(?)
NEWSY WYDARZENIA

Iron Maiden, Judas Priest i Anthrax na wspólnym koncercie w Polsce w 2018 roku(?)


EDIT:
Niestety, wcześniejsze spekulacje na temat koncertu Iron Maiden, Judas Priest i Anthrax zostały obalone. Dziś co prawda ma zostać ogłoszona część trasy, w której zostaną podane nazwy letnich festiwali oraz koncert w Paryżu, wstępnie godzina ogłoszenia (ok. 14:00) pozostaje bez zmian. Nie ma jednak tego złego, koncert w Polsce ma zostać ogłoszony w grudniu.

EDIT 2: Okazuje się, że ogłoszenie ukazało się jeszcze dziś. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Żywe legendy brytyjskiej sceny heavy metalowej, Iron Maiden i Judas Priest oraz przedstawiciele Wielkiej Czwórki – thrash metalowy zespół Anthrax wspólnie zagrają w Polsce. Brzmi niesamowicie prawda? Według nieoficjalnych źródeł, taki koncert ma odbyć się dokładnie 23 czerwca 2018 r. na poznańskim Stadionie Miejskim. Występ na polskiej ziemi miałby się odbyć w ramach trasy o dźwięcznej nazwie “Legacy Of The Beast Tour 2018”. Wiadomo, że Judas Priest stopniowo ogłasza europejską trasę, którą można sprawdzić na oficjalnej stronie zespołu, natomiast ze stroną Iron Maiden nie można się połączyć. W sieci huczy od informacji, iż to właśnie dziś ok. godziny 11:00 lub 14:00 mamy otrzymać potwierdzenie.


↘ Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Prawdopodobnie znów mamy do czynienia z wyciekiem, jednak na konkretne wieści musimy zaczekać. Wiele poszlak jednak wskazuje na to, iż faktycznie temat jest na rzeczy. Pierwszy raz wiadomość o trasie “Legacy Of The Beast Tour 2018” mogliśmy przeczytać na fanowskiej, lecz profesjonalnej stronie o Iron Maiden – maidenconcerts.it:

Źródła: maidenconcerts.it, ironmaidenbrasil.com.br, fulesbagoly.blog.hu

Podobne artykuły

Nowy album Otep jeszcze w 2018 roku

Lena Knapik

Chris Fehn już nie jest członkiem Slipknot

Lena Knapik

System of a Down zagra na Impact Festival w Krakowie

Tomasz Koza

In Flames organizuje własny festiwal

Agata Laszuk

Streaming nowego mini-albumu Mastodon

Agata Laszuk

Kaunan zagra przed Wardruną w Polsce. Koncert w Gdańsku wyprzedany.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz