Zespół Megadeth
Strona główna » Dave Mustaine ma się dobrze. Megadeth wraca do koncertowania!
NEWSY

Dave Mustaine ma się dobrze. Megadeth wraca do koncertowania!

Dave Mustaine i spółka oficjalnie potwierdzili swój powrót do aktywności koncertowej. W social mediach pojawiło się zdjęcie lidera grupy i gitarzysty Kiko Laureiro opatrzone wymownym podpisem – „Megadeth is back”.

Najbliższy koncert już 20 stycznia w Helsinkach, gdzie zespół wystąpi jako gość specjalny wraz z Five Finger Death Punch i Bad Wolves. Wydarzenie będzie częścią europejskiej trasy #MegaDeathPunch.

Dave Mustaine i walka z rakiem

Rudowłosy wokalista na pewno nie zaliczy zeszłego roku do udanych. W czerwcu Dave ujawnił do wiadomości publicznej, że toczy walkę z rakiem gardła. Grupa natychmiast odwołała wszystkie swoje plany, a sam zainteresowany udał się na leczenie, wciąż jednak biorąc czynny udział w tworzeniu nowej muzyki. Lekarze od początku podawali optymistyczne informacje dotyczące Dave’a Musaine’a, natomiast w listopadzie sam muzyk, w wywiadzie dla Rolling Stone podzielił się dobrymi wieściami:

Nigdy nie nastawiam się na nic innego jak sukces. Większość leczenia już za mną, czuję się naprawdę mocny. Po radioterapii usłyszałem, że wszystkie moje wyniki są świetne […] Onkolog również to potwierdził.

Dave Mustaine

Megadeth zagra jedyny koncert w Polsce w 2020 roku

Jak wyżej wspominałem, najbliższe dwa miesiące thrash metalowy Megadeth spędzi w Europie. Nie zabraknie również polskiego akcentu. 12 Lutego Dave zawita do naszego kraju, a dokładnie na warszawski Torwar. Ostatni koncert trasy zaplanowany jest na 22 Lutego w Sofii. Rok jeszcze młody, dalsze koncerty niezapowiedziane. Panie Mustaine, może czas wejść do studia?

Fot. Materiały promocyjne

Źródło: https://loudwire.com/megadeth-confirm-return/

Podobne artykuły

W.A.S.P. zagra w Warszawie!

Tomasz Koza

Pearl Jam w Polsce w 2018? Kolejne przecieki na nt. europejskiej trasy

Agata Laszuk

Wypadek samochodowy Panzerfaust. Zespół stracił sprzęt

Lena Knapik

King Parrot dołącza do europejskiej trasy Decapitated

Tomasz Koza

Ruszyła sprzedaż biletów na Judas Priest i Megadeth w Polsce

Tomasz Koza

Behemoth prosi o nieużywanie obrazu trasy Rzeczpospolita Niewierna. “TO NIE JEST POLSKIE GODŁO”

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!