Hellyeah
Strona główna » Hellyeah uczci pamięć Vinniego Paula specjalnym koncertem w Las Vegas
NEWSY

Hellyeah uczci pamięć Vinniego Paula specjalnym koncertem w Las Vegas

Muzycy z grupy Heallyeah ogłosili specjalny występ, który uczci pamięć ich perkusisty, Vinniego Paula. Słynny bębniarz zmarł 22 czerwca 2018 roku w Las Vegas, mając 54 lata. W tym samym mieście odbędzie się koncert upamiętniający życie i twórczość Paula, który podczas swojej kariery grał w takich zespołach jak Hellyeah, Pantera i Damageplan. Występ odbędzie się 11 maja 2019 roku w House Of Blues w Las Vegas. W ten sposób muzycy będą chcieli oddać hołd swojemu zmarłemu koledze.

Hellyeah zaprosił fanów na koncert:

Dołącz do nas, abyśmy wspólnie jako metalowa rodzina, przyjaciele i fani uczcili życie naszego Brata i Przyjaciela z zespołu na bardzo specjalnym koncercie: „Hellyeah: A Celebration of the Life of Vinnie Paul” w House Of Blues w Las Vegas w sobotę 11 maja.

W ten sposób Chad Gray, wokalista grupy, wspominał Vinniego Paula:

Same dobre rzeczy są wspomnieniami o nim. Jego uśmiech, jego zaraźliwy uśmiech i jego osobowość, które promieniowały światłem. On i jego brat, Dimebag żyli, by sprawić, żeby ludzie się uśmiechnęli. Tego będzie mi najbardziej brakować! Chciałbym tylko podziękować Vinniemu za uratowanie mojego życia, za jego muzykę, za nieskończoną hojność, za stworzenie naszej muzyki, która poruszyła ludzi, za to, że był dumny z bycia w Hellyeah i zawsze traktował mnie jak brata, a co najważniejsze za traktowanie mnie jako przyjaciela.

Chad Gray

Vinnie Paul zagrał na wszystkich albumach Hellyeah.

Usłyszymy go również na szóstej płycie grupy, która jeszcze nie została wydana. Przypomnijmy, że wybitny perkusista odszedł od nas w czerwcu ubiegłego roku. Cały metalowy świat słał kondolencje w stronę członków zespołów, z którymi grał, oraz rodziny muzyka.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

InterTony w Chojnicach już 30 czerwca! Zagrają Decapitated i Octopussy

Tomasz Koza

Silenoz: na nowej płycie Dimmu Borgir będzie więcej wszystkiego

Lena Knapik

Wypadek na koncercie Illusion. Lipa: “pojebało was, kurwa, czy co?”

Lena Knapik

Najpopularniejsze metalowe i rockowe zespoły na Spotify

Szymon Grzybowski

Debiutancki album Cellar Darling (ex-Eluveitie) w czerwcu

Lena Knapik

Meshuggah nadciąga do kraju nad Wisłą. Bilety bliskie wyprzedaniu

Albert Markowicz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!