NEWSY

Grupa Avenged Sevenfold jest skoncentrowana na nowym materiale

Dla wszystkim fanów, którzy oczekiwali, że ujrzą swoich ulubieńców podczas koncertu w tym roku, mamy złą wiadomość. Muzycy z Avenged Sevenfold nie zamierzają ruszyć w trasę. Jednak nie jest to całkiem zła informacja. Grupa w tym czasie będzie pracować nad nowym materiałem, który prawdopodobnie ukaże się na ósmym albumie zespołu. Płyta będzie następcą „The Stage” z 2016 roku. Wszystkie najnowsze informacje odnośnie najbliższych planów A7X pochodzą od spikera radiowego, Lou Brutusa, który miał kontakt z gitarzystą zespołu, Zackym Vengeancem. Brutus podał wszystkie wiadomości, które posiada na swoim profilu na Instagramie.

Lou Brutus podaje:

Pisałem z Zacky’em i zapytałem o plany koncertowe Avenged Sevenfold. Powiedział mi: „Nie sądzę, że będziemy w tym roku koncertować. Mamy dzieci w drodze i zaczynamy się skupiać nad nowym materiałem. Nigdy nie radzę sobie z absolutami, ale wszystko jest mocno nastawione na 2020 rok.” Podczas gdy koncerty nie zwracają mojej uwagi, to jestem zadowolony z tego, że ich rodziny się powiększą i pracują nad nową muzyką. Excelsior.

Lou Brutus

Ostatnimi czasy forma wokalna M. Shadowsa nie była najlepsza.

Wokalista miał poważne problemy z głosem. Podczas koncertów w Europie nabawił się infekcji wirusowej. Z tego powodu zespół odwołał trasę „End Of The World”, która miała objąć 25 amerykańskich miast. Na scenie A7X mieli towarzyszyć Prophets Of Rage i Three Days Grace. Na strunie głosowej muzyka pojawił się pęcherz, który uniemożliwiał Shadowsowi śpiewać przez kilka miesięcy.

Ostatnim wydawnictwem zespołu Avenged Sevenfold był mini-album „Black Reign”, na której znalazły się 4 utwory.

Całość pojawiła się w grze „Call Of Duty: Black Ops 4”. Mamy nadzieję, że z głosem M. Shadowsa jest już wszystko dobrze i znowu będzie się dobrze prezentował na nowych longplay’ach i koncertach.

Fot. Ross Halfin

Podobne artykuły

Nowy album Accept prawdopodobnie w lipcu lub sierpniu

Lena Knapik

Soulfly w styczniu rozpocznie nagrania do nowej płyty

Agata Laszuk

Ozzy nie planuje emerytury

Lena Knapik

Zostaw komentarz