Hunter
Strona główna » Jesienna trasa zespołu Hunter – NieWolnOść
NEWSY WYDARZENIA

Jesienna trasa zespołu Hunter – NieWolnOść
Jesienna odsłona trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej “NieWolnOść”, której premiera odbyła w zeszłym roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter, którzy licznie przybywali na koncerty w całej Polsce. 

Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko nowe utwory z “NieWolnOści” ale także przekrój poprzednich płyt, w tym takie, które dawno nie były wykonywane na żywo. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

“NieWolnOść” to płyta o bardzo dużym ciężarze słowno-dźwiękowym i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.  Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie znalazły się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie dźwiękowo-oświetleniowej cała ta mieszanka nabierze jeszcze większej mocy. Zapraszamy bardzo na koncerty!

14.10 – Gdańsk
15.10 – Poznań
20.10 – Kraków
21.10 – Zabrze
22.10 – Bielsko-Biała
26.10 – Świdnica
27.10 – Wrocław
29.10 – Łódź
03.11 – Warszawa
04.11 – Lublin
05.11 – Rzeszów


Informacja prasowa / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Obejrzyj najnowszy teledysk Metal Church

Lena Knapik

Echa po koncercie #MetalliGa: Metallica i Lady Gaga na stałe?

Lena Knapik

Tobias Forge (Papa Emeritus): “To ciężka płyta z ciężkim tematem przewodnim”

Agata Laszuk

“Symphonized”, Anneke van Giersbergen zapowiada koncertowy album

Paweł Kurczonek

Testament rozpoczyna prace nad nowym albumem

Lena Knapik

Wielka przecena płyt: Satyricon, Morbid Angel, Unleashed i wiele innych!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!