Kat i Roman Kostrzewski 2019
Strona główna » Kat & Roman Kostrzewski: zmiany w składzie zespołu?
NEWSY

Kat & Roman Kostrzewski: zmiany w składzie zespołu?

Na Facebooku pojawił nowy profil kapeli Kat & Roman Kostrzewski, a wraz z nim zmiany w składzie na stanowisku perkusisty okraszone początkowo lapidarnym komentarzem grupy: “Niebawem wszystko Wam wyjaśnimy… Oczekujcie wieści…”. Chwilę temu opublikowane zostało oficjalne oświadczenie Romana Kostrzewskiego, które rozwiewa zasiane wątpliwości.

Opublikowany przez Kat & Roman Kostrzewski Niedziela, 10 lutego 2019


Wczoraj po południu na nowym fanpage’u zespołu pojawiło się zdjęcie załogi bez dotychczasowego perkusisty Ireneusza Lotha. Według informacji podanych na stronie jego miejsce zajął były pałkarz Virgin Snatch – Jacek Nowak. W najnowszym poście Roman Kostrzewski wyjaśnia zaistniałą sytuację:

Dzień dobry.
Nowy fanpage wyniknął z konieczności. Ostatnio na dotychczasowym fanpage działy się dziwne rzeczy jak chociażby usunięcie najbliższego koncertowego wydarzenia (występ na Gostyńskich Rockowaniach). Złożyłem prośbę w imieniu zespołu o powierzenie mi roli administratora, żeby ustrzec zespół od tego rodzaju doświadczeń, lecz administrujący nim Kasia i Irek Loth odmówili. Nie było innego wyjścia jak założenie nowego fanpage.
Gdybym w kilku zdaniach miał opisać co u nas się dzieje, to nagraliśmy płytę o tytule “Popiór”. Irek nie wziął udziału w pracach nad płytą, bo jakoś ciężko mu było do tych prac się zebrać. Rozumieliśmy, że to jego osobisty wybór i ładnie, jednakże nie za bardzo mogliśmy ze wszystkim czekać miesiącami. W przyszłości jest możliwa dalsza współpraca, ale nie tylko od nas jest to zależne.

Roman Kostrzewski


1 marca ukaże się zapowiadana płyta Kat & Roman Kostrzewski zatytułowana “Popiór”. Razem z premierą wystartuje trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo, która obejmie 19 polskich miast oraz czeską Ostravę i potrwa do końca kwietnia.

Fot. facebook.com/KATandRomanKostrzewski/

Podobne artykuły

Ciężkie brzmienia niosące nadzieję – charytatywna składanka „The Dreadful Symphonies”

Agata Laszuk

Zapraszamy na koncert Hunter w Poznaniu

Tomasz Koza

Kamelot o “The Shadow Theory”, swoim nowym i nie do końca koncepcyjnym albumie

Lena Knapik

Apocalyptica: nowy album najwcześniej pod koniec 2018

Lena Knapik

Counterparts 23.11 zagrają w Warszawie i 24.11 we Wrocławiu

Tomasz Koza

Samael: Vorph na temat „Hegemony” (wywiad)

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!