NEWSY

Marilyn Manson zagra w serialu o… papieżu.
Serial „Młody Papież” z 2016 roku okazał się niemałym sukcesem. Losy pierwszego amerykańskiego suwerena Watykanu śledziło wiele osób, które nie mogą doczekać się kontynuacji serii o pontyfikacie Piusa XIII, a właściwie Lenny’ego Belardo. W główną rolę wcielił się Jude Law, również zobaczymy go w „The New Pope”, czyli opowieści o dalszych losach tego interesującego człowieka. Premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku, właśnie podano, kogo zobaczymy w nadchodzącym serialu. Oprócz Lawa zagrają: John Malkovich, Diane Keaton, James Cromwell i Sharon Stone. Jednak te nazwiska nikogo nie dziwią i nie tworzą kontrowersji. Oprócz tych aktorów i aktorek w „The New Pope” zagra… Marilyn Manson. Pojawiło się nawet pierwsze zdjęcie muzyka na planie.

Marilyn Manson jeszcze w tym roku wyda nowy album, który stworzy z pomocą Shootera Jenningsa:

Poczułem, że to dobry czas na zmianę. Zaprzyjaźniłem się z Shooterem. On jest muzycznym geniuszem. Shooter przypomina mi w pewnym sensie The Dude z „Big Lebowskiego”… Ale mamy inny klimat, w którym nie muszę mu mówić, o czym myślę. Nie wiedziałem o tym, ale był fanem mojej twórczości, gdy dorastał. To dodaje ciekawy element do naszej współpracy.

Marilyn Manson

Manson pożegnał się ze swoim perkusistą, Gilem Sharonem, który ogłosił, że chce się zająć innymi projektami muzycznymi. Muzyk zagrał na m.in. ostatnim albumie studyjnym wokalisty pt. „Heaven Upside Down”.

Shooter Jennings wystąpi w Polsce już 22 sierpnia 2019 roku w warszawskiej Stodole, gdzie zagra wraz z Duffem McKaganem, z którym stworzył nadchodzący album pt. „Tenderness”.

Fot. twitter.com/HBO/

Podobne artykuły

Leaves’ Eyes: wszystkiemu winny terapeuta

Lena Knapik

Frontman Kreator o terroryzmie

Lena Knapik

Firespawn prezentuje klip do „Full of Hate”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz