NEWSY

Nietypowa awaria na stadionie. Mieszkańcy przez całą noc słuchali Rammstein

Niemiecka grupa Rammstein ma bardzo spore grono odbiorców na całym świecie. Jednak wielu mieszkańcom Budapesztu muzyka zespołu raczej nie będzie mile się kojarzyła. To wszystko przez bardzo nietypową usterkę na obecnie remontowanej Puscas Arena.

Przez całą noc w 14. dzielnicy stolicy Węgier było słychać utwór „Deutschland” z ostatniej płyty naszych zachodnich sąsiadów. Z głośników wcześniej wspomnianego stadionu nieustannie wydobywały się dźwięki znane z piosenki. Policja została poinformowana o zaistniałej sytuacji, jednak chociaż interwencji nie udało się wyłączyć piosenki Rammstein. To wszystko wydarzyło się w nocy z poniedziałku na wtorek tego tygodnia.

Na fanpage’u Puscas Arena pojawiły się oficjalne przeprosiny:

Za wszelkie niedogodności z całego serca przepraszamy. Z powodu błędu technicznego doszło do awarii, w wyniku której przez całą noc ze stadionu dochodziły hałasy. Podjęliśmy już kroki, aby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości.

Rammstein w 2020 roku wystąpi w Warszawie

24 lipca 2019 roku odbył się chorzowski koncert niemieckiego bandu, na którym w sumie wykonali 21 utworów. W 2020 roku będzie kolejna okazja, aby zobaczyć muzyków w akcji. Będzie to miało miejsce już 17 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mamy nadzieję, że koncert nie będzie składał się tylko z utworu „Deutschland”, tak jak było w Budapeszcie.

Źródło / Fot. Paweł Kurczonek

Podobne artykuły

Kolejne szczegóły nowego albumu At the Gates

Agata Laszuk

Erik Danielsson o nowej płycie Watain “Trident Wolf Eclipse” (wywiad)

Agata Laszuk

Amenra zakończyła prace nad nowym albumem

Tomasz Koza

Zostaw komentarz