KONCERTY

Rammstein na koncercie w Warszawie w 2020 roku!

Już 24 lipca 2019 roku w Chorzowie wystąpi Rammstein, czyli jeden z najważniejszych przedstawicieli niemieckiej sceny metalowej. Emocje przed koncertem podniecają kolejne akcje organizowane przez fanów, nowy album oraz wizyta oficjalnej ciężarówki R+.

Jednak dla wszystkich wielbicieli niemieckiego bandu mamy niezwykle dobrą wiadomość, ponieważ na fanpage’u Rammsteina pojawiły się miejsca, w których muzycy wystąpią w przyszłym roku. Jednym z tych miejsc jest Warszawa, a dokładnie PGE Narodowy. Nie znamy dokładnych dat przyszłorocznych koncertów grupy, ale wkrótce pewnie poznamy wszystkie potrzebne informacje. Przypomnę, że bilety na tegoroczny show wyprzedały się w niezwykle szybkim tempie, podobnie pewnie będzie tym razem.

Rammstein w Polsce 2020

18 maja 2019 Rammstein wydał nowy album po bardzo długiej przerwie

Muzycy zapowiedzieli, że wydadzą aż 5 teledysków do nowego dzieła. Do tej pory mogliśmy obejrzeć trzy z nich. Jako pierwszy zobaczyliśmy wideoklip do „Deutschland”, który cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą ponad 62 miliony (stan na 24.06) wyświetleń na YouTube.

Drugim singlem było „Radio”, które również cieszyło się dużą oglądalnością. Do utworu „Ausländer” również powstał teledysk i zawiera bardzo ciekawe sceny.

Cała płyta jest utrzymana w raczej spokojnych klimatach, wszystko jest przemyślane i idealnie dopasowane. Recenzenci podzielili się na dwa obozy. Jedni uważali, że „Rammstein” jest genialne, a inni zarzucali im nudę i wtórność.

Rammstein: Till Lindemann oskarżony o napaść

Tak muzycy wykonali „Puppe” z „Rammstein” podczas jednego z koncertów tegorocznej trasy:

Źródło: facebook.com/Rammstein / Fot. Olaf Heine

Podobne artykuły

Sanhedrin i Gatekeeper już w przyszłym tygodniu na dwóch koncertach w Polsce!

Redakcja

Dance With The Dead 24 lutego zagra we Wrocławiu

Mateusz Lip

System of a Down na koncercie w Polsce w 2020 roku

Bartłomiej Pasiak

Materia już w październiku wyruszy w trasę promującą nowy album „The Rising”

Bartłomiej Pasiak

Wardruna w 2019 roku na dwóch koncertach w Polsce

Dominika Kudła

Zbliżają się dwa polskie koncerty Myrkur

Lena Knapik

Zostaw komentarz