Strona główna » Mord’A’Stigmata z „Hope” na trzech koncertach
NEWSY WYDARZENIA

Mord’A’Stigmata z „Hope” na trzech koncertach

Przed występami u boku Triptykon, Mord’A’Stigmata zagra trzy samodzielne koncerty klubowe. Zespół, promujący najnowszy album pt. „Hope” zobaczyć będzie można już w połowie marca w Szczecinie, Poznaniu i Toruniu. Podczas mini trasy towarzyszyć mu będzie Above Aurora.

W boomie, który polska scena ekstremalna przeżywa od blisko dekady, małopolski kwartet odgrywa kluczową rolę. Wraz z każdym kolejnym wydawnictwem Mord’A’Stigmata definiuje się na nowo, a każde spotkanie z dyskografią zespołu to okazja do przyjrzenia się jego niesamowitej brzmieniowej ewolucji. Z biegiem lat grupa, na której czele stoi gitarzysta i główny kompozytor Static, awansowała do grona najciężej pracujących i najbardziej samoświadomych reprezentantów rodzimego podziemia. Ukazująca się 17 lutego, czwarta płyta pt. „Hope” jest tego najlepszym dowodem. To muzyka, która pogrąża słuchacza w bezkresnej melancholii, która dla jednych będzie cierpieniem, dla innych ulgą.

PRZECZYTAJ NASZĄ RECENZJĘ MORD’A’STIGMATA – “HOPE”

Świetnie rokujący ubiegłoroczni debiutanci na scenie rodzimego black metalu. Pierwszy album Above Aurora, „Onwards Desolation” zebrał bardzo dobre recenzje. Muzyka poznańskiego zespołu wpisuje się we współczesne oblicze gatunku, łącząc mrok, chłodną melodykę z wysublimowanymi aranżacjami. Ciemność, pustka i beznadzieja – to części składowe stylu Above Aurora, którzy swoją muzykę traktują jako komentarz do fatalnej kondycji człowieka i świata.

10.03 Szczecin, Kolumba 4
11.03 Poznań, Klub u Bazyla
12.03 Toruń, NRD

Bilety: 25/30 zł. Przedsprzedaż rusza wkrótce.

Podobne artykuły

Nadchodzi nowy krążek Butcher Babies pt. “Lilith”

Lena Knapik

Tobias Forge odpowiada na pozew byłych muzyków Ghost

Lena Knapik

Alexi Laiho (Children of Bodom): “On pasuje do nas pod każdym względem.”

Agata Laszuk

Tobias Forge (vel Papa Emeritus): Ghost nigdy nie był zespołem

Lena Knapik

Trapped Under Ice na jedynym koncercie w Polsce już 28.10

Tomasz Koza

Były gitarzysta Black Label Society przyznał się do molestowania nieletniej

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!