Zespół thrash metalowy Kreator
Strona główna » Muzyka Kreator promuje nowe bombowce w grze World of Warplanes
NEWSY

Muzyka Kreator promuje nowe bombowce w grze World of Warplanes

Niemiecka grupa thrash metalowa Kreator właśnie rozpoczęła współpracę z twórcami darmowej gry online – World of Warplanes. 18 marca pojawił się zwiastun bezpłatnej aktualizacji do rozgrywki, w której dostępne będą 4 zupełnie nowe bombowce. Materiał wspólnie stworzyli muzycy Kreatora oraz firma Wargaming. W zwiastunie widzimy połączenie nagrań wydarzeń historycznych oraz widok rozgrywki z gry. W tle słyszymy „Lion with Eagle Wings” z ostatniego albumu niemieckiej legendy thrashu pt. „Gods of Violence” z 2017 roku. Jednak nie na tym kończy się współpraca Kreatora z firmą specjalizującą się na rozgrywce związanej z historią II Wojny Światowej.

Al. King, dyrektor marketingu World of Warplanes komentuje nową współpracę z zespołem Kreator:

Czy może być lepszy sposób na uczczenie niemieckiej inżynierii niż partnerstwo z jednym z najlepszych metalowych zespołów niemieckich? Ich szybki, agresywny i jednocześnie techniczny styl bardzo pasują do naszej gry. W grze będzie dostępny specjalny emblemat Kreatora do zastosowania na bombowcach oraz hangar w klimacie kapeli.

Podczas rozgrywki będziemy mogli zasiąść za sterami 4 nowych bombowców.

Te maszyny bojowe były jedynie prototypami. Gra jest pierwszym i jedynym miejscem, w którym można zasiąść za sterami tego typu niemieckich bombowców. Można na własnej skórze odczuć, jak przez lata niemieckie lotnictwo wojenne nieustannie się modernizowało i rozwijało. Tego typu rodzaje samolotów bojowych będą wyróżniać się w grze efektywnością swoich bomb oraz ponadprzeciętną szybkością. Takie modele pojawią się w grze:

Junkers Ju 288 A, poziom VII – szybki bombowiec z dwoma precyzyjnymi karabinami maszynowymi, który jest w stanie zrzucić bomby z dużej wysokości.

Junkers Ju 288 C, poziom VIII – samolot, który może zabrać na pokład mnóstwo bob i zrzucać je pojedynczo, co pozwala na precyzyjne ataki.

Junkers Ju 287, poziom IX – wyposażony w 6 silników odrzutowych przenosi tylko 4 bomby, ale każda z nich waży 1 tonę.

Junkers EF-131, poziom X – podobnie jak poprzednik, ten bombowiec może zrzucać bomby z wysokości albo atakować lotem nurkowym precyzyjnie, acz z większym ryzykiem.

Nie jest to pierwsza współpraca Wargaming z metalowym zespołem. Wcześniej pracowali przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do gry World of Tanks z grupą Sabaton. Muzycy użyczyli również swoich głosów jednej z załóg.

Fot. Materiały prasowe, Wargaming

Podobne artykuły

Soilwork zakończył prace w studiu nad nową płytą

Lena Knapik

Kataklysm i Hypocrisy wspólnie na jedynym koncercie w Polsce w 2018 roku

Dominika Kudła

Narkotykowe show – 20 rocznica wydania “Mechanical Animals” Marilyna Mansona

Paweł Kurczonek

Behemoth zagra w Ameryce bez Inferno

Lena Knapik

Furia: prawie cała dyskografia jako winylowa reedycja

Dominika Kudła

Amorphis i Królowa Czasu. Nowy album już w maju

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!