Napalm Death 2017
Strona główna » Składanka Napalm Death z niepublikowanymi dotąd utworami
NEWSY PŁYTY

Składanka Napalm Death z niepublikowanymi dotąd utworami

W marcu na sklepowe półki trafi dwupłytowe wydawnictwo od Napalm Death zatytułowane “Coded Smears And More Uncommon Slurs”. Według zapowiedzi wśród prezentowanych 31 utworów znajdą wcześniej niepublikowane kawałki, które nie załapały się na poprzednie albumy.

Jak skomentował zawartość frontman Mark “Barney” Greenway:

Zawsze jestem sceptycznie nastawiony w stosunku do albumów kompilacyjnych, bo nie chcę dawać ludziom czegoś, co już mają. To zdzierstwo. Ale tu wszystkie utwory są specjalne. Okay, może niektóre z nich już się gdzieś pojawiły, ale innych nie znajdziesz nigdzie indziej. (…) Jest kilka rzeczy, które naprawdę ciężko gdzieś indziej znaleźć. Zasadniczo jest to zbiór z ery Century Media, ponieważ zostanie to wydane przez Century Media. Myślę, że na krążku znajdzie się wystarczająco nowego materiału, z którego ludzie będą zadowoleni.

Latem tego roku członkowie zespołu weszli do brytyjskiego studia Parlour Studios. Według wstępnych ustaleń następca “Apex Predator – Easy Meat” z 2015 miał się ukazać już na początku przyszłego roku. W późniejszym czasie Greenway uściślił jednak plany zespołu, mówiąc, że Napalm Death nie wkroczył do studia z gotowym materiałem, a jedynie paroma pomysłami basisty Shane’a Embury’ego oraz perkusisty Danny’ego Herrery. Tym samym premiera kolejnego studyjnego albumu została przesunięta na koniec 2018 roku.

Przypominamy również, iż Napalm Death dołączył do line-upu przyszłorocznej edycji Metalmanii, która odbędzie się 7 kwietnia w katowickim Spodku.

Źródło: Blabbermouth.net / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

A Perfect Circle publikuje skłaniający do refleksji teledysk

Agata Laszuk

Wyjątkowe koncerty Blindead z okazji jubileuszu “Autoscopia / Murder In Phazes”

Agata Laszuk

Nowy album The Haunted pod koniec roku

Lena Knapik

Lamb of God wyda album “Legion: XX” z coverami pod szyldem Burn the Priest

Lena Knapik

Zmiany za perkusją w Kamelot

Lena Knapik

Orphaned Land na koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!