NEWSY

Slipknot: kolejna tajemnicza zapowiedź

W marcu na oficjalnej stronie Slipknot pojawiło się bez żadnych dodatkowych informacji odliczanie, które finalnie nie okazało się zbytnio interesujące dla polskich fanów kapeli. Po upływie określonego czasu zespół ogłosił trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Tym razem tajemnicza zapowiedź, którą podzielił się wczoraj w mediach społecznościowych Slipknot, ma szansę zainteresować szersze grono.

Jednominutowy klip, zatytułowany “How Dare You Martyr Me”, zawiera fragmenty nieznanych dotąd masek członków zespołu.

Można więc przypuszczać, że materiał zapowiada ujawnienie przez muzyków nowych strojów i masek. Tego dowiemy się już jutro, kiedy zakończy się kolejne odliczanie uruchomione na stronie. Nowe wdzianka wydają się wysoce prawdopodobne, ponieważ dzień po zakończonym odliczaniu, grupa da pierwszy występ od ponad dwóch lat. 17 maja Slipknot wystąpi w odcinku programu “Jimmy Kimmel Live!”.

Póki co kapela niechętnie zdradza szczegóły nowej płyty. Wiadomo, że ukaże się 9 sierpnia nakładem Roadrunner Records. W ubiegłym roku w sieci pojawił się pierwszy utwór, “All Out Life”, który zapowiada nadchodzące wydawnictwo.

Przypomnijmy, że Slipknot wystąpi podczas tegorocznej edycji Mystic Festival, który odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie w dniach 25-26 czerwca.

Fot. Kadr z teledysku

Podobne artykuły

Breaking Benjamin dołącza do składu Capital Of Rock 2017

Tomasz Koza

Frontman LAMB OF GOD o zamachu terrorystycznym na koncercie Ariany Grande

Tomasz Koza

Metal Hammer Festival 2017: bilety od jutra w sprzedaży. Sprawdź ceny.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz