Strona główna » Spotkanie z gitarzystą Korn w Polsce
NEWSY WYDARZENIA

Spotkanie z gitarzystą Korn w Polsce

 

Poznasz historię gwiazdy rocka i członka jednego z najbardziej znanych zespołów nu metalowych na świecie. Inspirujące spotkanie, które może kompletnie zmienić twoją perspektywę na zespół i na Briana. Opowieści, w których przeplata się brutalność z łagodnością, przegrane z wygranymi i rozpacz ze szczęściem może zmienią twoje życie.

W 2007 roku wydał autobiografię “Zbaw Mnie Ode Mnie Samego”, która spotkała się z ogromnym uznaniem i znalazła się na liście bestsellerów New York Times.

SPOTKANIE PRZED KONCERTEM KORN W RAMACH FESTIWALU LEGEND ROCKA (DOLINA CHARLOTTY):

Miejsce: Polska Filharmonia Sinfonia Baltica, ul. Jana Pawła II 3, Słupsk
Data: 15.08.2017
Godzina: 14:00
Więcej informacji na stronie wydarzenia.

KORN to amerykańska grupa grająca alternatywny metal z różnymi elementami z innych gatunków muzycznych. Powstała w Kalifornii w 1993 r. Aktualny skład grupy tworzą – gitarzyści James „Munky” Shaffer i Brian „Head” Welch, basista Reginald „Fieldy” Arvizu, perkusista Ray Luzier i charyzmatyczny wokalista Jonathan „JDevil” Davis.

Do tej pory KORN nagrał 12 płyt, które sprzedały się w nakładzie prawie 40 milionów sztuk. Osiem albumów KORN ma status platynowych płyt i wszystkie ich płyty znalazły się w Top 10 najbardziej prestiżowej listy „Top 200” amerykańskiego tygodnika Billboard. “Life Is Peachy”, “Follow The Leader” czy “Untouchables” to już klasyczne albumy tej grupy. Grupa dostała 2 nagrody Grammy m.in. za video do utworu „Freak On The Leash”. Autorem tekstów w zespole jest wokalista Jonathan Davis. Muzyk opisuje m.in. przeżycia z dzieciństwa.
Informacja prasowa / Fot. Filar Nadziei – materiały prasowe

Podobne artykuły

Metallica nagra teledysk do każdego utworu z nowej płyty

Lena Knapik

Wokalista In Flames: muzycy muszą się dostosować

Lena Knapik

Dzisiaj odbył się pogrzeb Malcolma Younga

Lena Knapik

Amon Amarth na półmetku prac nad nowym albumem

Dominika Kudła

Static-X i DevilDriver przedłużają swoją wspólną trasę!

Mateusz Lip

Samael przedstawia nowego basistę Zorraca

Agata Laszuk

Zostaw komentarz