Strona główna » Szczegóły czterech koncertów Immolation i Azarath w Polsce – ceny biletów i supporty znane
NEWSY WYDARZENIA

Szczegóły czterech koncertów Immolation i Azarath w Polsce – ceny biletów i supporty znane

 

Od lat wydawali się idealnymi partnerami zbrodni i wreszcie spotkają się na scenie. Już we wrześniu, Immolation i Azarath pojawią się na koncertach w Polsce. Towarzyszyć im będą Melechesh oraz In Twilight’s Embrace.

PRZECZYTAJ NASZ WYWIAD Z IMMOLATION

Nowojorskie Immolation to marka, której przedstawiać nie trzeba. Nikt nie gra death metalu tak jak zespół Rossa Dolana. Mimo trzech dekad na scenie, Amerykanie nie zwalniają obrotów, rozdając kolejne ciosy z rzadko spotykanym zaangażowaniem, pasją i świeżością, która charakteryzuje każde nowe wydawnictwo. Koronnym dowodem wydany na początku roku, dziesiąty w dyskografii album „Atonement”, który w niczym nie ustępuje kanonicznym dokonaniom grupy, takimi jak „Dawn of Possession”, „Here in After” czy „Unholy Cult”. Can you hear us? Death to Jesus!

To, co za oceanem zapoczątkowało Immolation, od bez mała dwudziestu lat praktykuje nad Wisłą tczewski Azarath. Bluźnierczy, zagrany z barbarzyńskim impetem i opętany przez Diabła death metal jest od pierwszego dnia wizytówką formacji Inferna (również Behemoth) i Barta (ex-Damnation, Armagedon). Zespół, który ma w swym dorobku tak celne strzały jak „Demon Seed” czy „Diabolic Impious Evil” powraca w glorii, by siać terror na scenach, a jego najnowszy album pt. „In Extremis” to najlepsza odpowiedź na pytanie, dlaczego ekstremalny metal z Polski nie ma sobie równych.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ AZARATH – IN EXTREMIS

Oba zespoły pojawią się w każdym z miast w doborowym towarzystwie. Bezpośrednio przed nimi na scenach pojawi się powracający po trasie z GorgorothMelechesh. Rodzimy Metal śmierci reprezentować będzie In Twilight’s Embrace, którego nowy album ukaże się jeszcze we wrześniu.

26.09. Kraków, ZetPeTe
27.09. Wrocław, Pralnia
28.09. Gdynia, Ucho
29.09. Warszawa, Proxima

Bilety: 75 zł (przedsprzedaż) / 85 zł (w dniu koncertu). Dostępne na lefthandsounds.org/bilety oraz w sieci sprzedaży Eventim (od 3.07.)


Informacja prasowa / fot. materiały promocyjne

Podobne artykuły

Nowy teledysk od Epiki

Lena Knapik

Brutal Assault 2017: Aeon, Architects, Suffocation, Cryptopsy dołączają do składu festiwalu

Tomasz Koza

Slash i Myles Kennedy w studio

Dominika Kudła

Susperia dołącza do wytwórni Agonia Records

Tomasz Koza

Drugi singiel z nowej płyty Arch Enemy pt. “The Eagle Flies Alone”

Tomasz Koza

Inferno pod koniec marca we wrocławskim Liverpoolu

Dominika Kudła

Zostaw komentarz