Strona główna » The Rolling Stones (niemal) na pewno zagrają w Polsce w 2018 roku!
NEWSY WYDARZENIA

The Rolling Stones (niemal) na pewno zagrają w Polsce w 2018 roku!


Coraz więcej mediów w Polsce rozpisuje się na temat koncertu The Rolling Stones, jaki ta legendarna grupa najprawdopodobniej da w naszym kraju latem tego roku. Wydarzenie miałoby odbyć się 7 lipca na Stadionie Narodowym.

Wciąż czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie.

Jednak z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy już napisać, że słynni Brytyjczycy powrócą po 11 latach do kraju nad Wisłą. Jak podaje między innymi warszawskie „Nasze Miasto”, powołując się na „dobrze poinformowane źródła”, Stonesi 7 lipca ponownie zagrają w stolicy, czyli tam, gdzie w 2007 roku odbył się ich ostatni polski występ (wtedy Tor Wyścigów Konnych Służewiec, teraz z pewnością PGE Narodowy).

O europejskiej trasie koncertowej zespołu można było usłyszeć już od dawna, teraz też dodatkowo mamy pewien trop, wskazujący na to, że nie były to wyłącznie plotki.

Tropem tym jest hasło „No Stopping” (Czyżby „No Stopping Tour”?), lansowane na oficjalnym Facebooku grupy oraz w Internecie, niedawno pojawiła się też polska strona internetowa promowana tym sloganem, którą możemy traktować jako niemal już pewne potwierdzenie polskiego koncertu.

Oficjalne ogłoszenie trasy oraz warszawskiego występu ma ponoć nastąpić w poniedziałek 26 lutego, jednak już teraz radzimy zaznaczyć sobie na czerwono w kalendarzu datę 7 lipca.

Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Amorphis na dwóch koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Morbid Angel zagra w Warszawie i Katowicach – bilety od 14 lipca w sprzedaży

Tomasz Koza

Grupa Avenged Sevenfold jest skoncentrowana na nowym materiale

Bartłomiej Pasiak

Ghost powraca do Milwaukee, by uczcić pamięć zmarłego fana

Agata Laszuk

Moanaa, Whalesong i Tsima zagrają we Wrocławiu

Tomasz Koza

Rotting Christ: Nowy album już na początku 2019

Agata Laszuk

Zostaw komentarz