PŁYTY

Jinjer zapowiada album pt. „Macro”

Już 25 października 2019 roku ukraiński zespół Jinjer wyda swój kolejny album studyjny pt. „Macro”. Płyta będzie czwartym longplay’em w dyskografii bandu.

W obecnym roku nasi wschodni sąsiedzi wydali epkę pt. „Micro”. Nowe wydawnictwo promuje singiel „Judgement (& Punishment)”, do którego powstał również teledysk.

Na „Macro” znajdzie się 9 piosenek. Według zapowiedzi muzyków album będzie zawierać „bezlitosne riffy, agresywnie zmieszane wokale i zadziwiająco głębokie teksty”.

„Macro” będzie czwartą płyta Jinjer

Muzycy grają wspólnie już od 2009 roku. Artyści wydali już trzy albumy tj. „”Inhale, Don’t Breathe”, „Cloud Factory” i „King of Everything”. Nowe wydawnictwo będzie następcą Ep-ki pt. „Micro” z tego roku. Mini album składał się z 5 utworów. W tym z m.in. nowej wersji piosenki „Ape”. Jinjer już w październiku wyda album „Macro”, wiąże się z tym również trasa koncertowa.

Jinjer na 2 koncertach w Polsce!

Ukraińscy muzycy wystąpili w naszym kraju w tym roku już dwukrotnie. Pierwszy raz w styczniu w Krakowie w klubie „Kwadrat”, a później w czerwcu na głównej scenie Mystic Festival. Grupa powróci do Polski już po premierze nowego albumu.

Koncerty odbędą się: 9 listopada w warszawskich „Hybrydach” oraz dzień później we wrocławskiej „Pralni”. Muzykom będzie towarzyszyć kanadyjski zespół The Agonist (macierzysta grupa Alissy White-Gluz z Arch Enemy), który wykonuje melodic death metal. Bilety w cenie 70 zł są dostępne tutaj.

Okładka płyty Macro zespołu Jinjer
Jinjer – Macro, 2019

Tracklista Jinjer – „Macro”

1. On the Top
2. Pit of Consciousness
3. Judgement (& Punishment)
4. Retrospection
5. Pausing Death
6. Noah
7. Home Back
8. The Prophecy
9. lainnereP

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Byli muzycy Eluveitie podpisali umowę z Nuclear Blast. Nowy zespół to Cellar Darling.

Lena Knapik

Cronos z Venom: “Nie wierzę w wydawanie płyt co roku”

Lena Knapik

Rammstein: ruszyły prace nad nowym albumem

Lena Knapik

Rob Halford z Judas Priest na nowym albumie In This Moment

Lena Knapik

Witchery z nowym singlem

Agata Laszuk

Reedycja czterech klasycznych albumów Kreator z lat ’90

Tomasz Koza

Zostaw komentarz