NEWSY PŁYTY

Koncertowe DVD Nocnego Kochanka w przedsprzedaży


Już dzisiaj rozpoczął się preorder DVD z koncertem zespołu Nocny Kochanek zatytułowany “Noc z Kochankiem”. Płyta jest zapisem występu, który zespół dał w warszawskiej Progresji 3 lutego 2018 roku.Jak zapowiada wokalista Nocnego Kochanka, Krzysiek Sokołowski:

Podczas koncertu zagraliśmy wszystkie znane oraz kilkanaście mniej znanych kawałków. Pojawił się także Dr O. Ngal, czyli najnowszy numer, który znajdzie się na kolejnym albumie studyjnym.

Zespół wystąpił na deskach Progresji w ramach trasy “Zdrajcy Metalu 2017/2018”, która obejmowała 97 koncertów. 63 z nich zostało wyprzedanych.

Materiał to jedyna szansa, aby zobaczyć, usłyszeć i przeżyć “Noc z Kochankiem” jeszcze raz.

Jest to również pierwszy koncertowy album zespołu zarejestrowany podczas występu klubowego, przy użyciu najlepszej techniki scenicznej i oświetleniowej. Do płyty DVD dołączona została płyta CD, na której znajdują się wszystkie utwory zaprezentowane na koncercie.

Oficjalna premiera zaplanowana jest na 28 września. Również od tego dnia do pobrania na stronie internetowej sklep.nocnykochanek.pl w wersji cyfrowej znajdzie się materiał zarejestrowany w jakości Full HD.

Nocny Kochanek DVD 2018

Kiedy fani zespołu będą po raz kolejny przeżywać „Noc z Kochankiem”, zespół wejdzie do studia, aby nagrać trzecią płytę studyjną, której premie planują na styczeń 2019. Zespół podkreśla, że tematyka utworów na nowym wydawnictwie może być trochę inna niż do tej pory, jednak grupa niezmiennie czerpie inspiracje z życia i śpiewa o miłości.

Podobne artykuły

Masachist, Calm Hatchery, Feto in Fetus i Torture of Hypocrisy zagrają w Olsztynie

Tomasz Koza

Bloodbath: premiera nowego albumu w październiku

Dominika Kudła

Były gitarzysta Cannibal Corpse na pokładzie Six Feet Under

Lena Knapik

1 komentarz

Bartek 28 sierpnia 2018 at 19:10

Kozacki utwór napewno zamówię i będę słuchał!!!!!!

Odpowiedz

Zostaw komentarz