Strona główna » Korn: znamy szczegóły nowego wydawnictwa
PŁYTY

Korn: znamy szczegóły nowego wydawnictwa

Korn ujawnił detale odnośnie nowego wydawnictwa. Następca wydanego przed trzema laty „The Serenity of Suffering” ukaże się pod tytułem „The Nothing”. Płyta swoją premierę będzie mieć 13 września nakładem Roadrunner/Elektra. Zespół nie kazał długo czekać fanom na pierwsze zapowiedzi nowego dzieła. W sieci dostępny jest już pierwszy singiel z płyty zatytułowany „You’ll Never Find Me”.

Jonathan Davis, frontman grupy, komentuje:

Głęboko w Ziemi drzemie niezwykła siła. Niewielu zdaje sobie sprawę z wielkości i znaczenia tego miejsca, gdzie dobro / zło, ciemność / światło, błogość / męka, strata / zysk i nadzieja / rozpacz istnieją jako jedno. Ciągnąc nas w każdej chwili naszego życia. To nie jest coś, co możemy wybrać do nawigacji, ale raczej świadomość tej „obecności”, która otacza nas każdym oddechem, tak jakbyśmy w każdej chwili byli obserwowani. To miejsce, w którym czarne i białe energie przywiązują się do naszych dusz i kształtują nasze emocje, wybory, perspektywę i ostatecznie nasze istnienie. W tym wirze znajduje się cudowne małe królestwo i jest to jedyne miejsce, gdzie istnieje równowaga między dynamicznymi i polaryzującymi siłami. Gdzie dusza znajduje schronienie. Witamy w… „The Nothing”

Jonathan Davis

Korn wszedł do studia już w ubiegłym roku.

Jednak prace nad nowym wydawnictwem przeciągały się, na co wpływ miała m.in. osobista tragedia wokalisty. Mimo to proces pisania albumu nie zmienił się znacznie. Brian “Head” Welch, gitarzysta grupy, w jednym z wywiadów opisał zaangażowanie Davisa jako pełne pasji.

Nie widziałem Jonathana tak harującego od czasów “Untouchables”. Nie zrozum mnie źle – zawsze jest zaangażowany. Ale teraz miał w sobie inny rodzaj pasji przez to, co przeżył. Znalazł jednak czas, energię, wewnętrzny ból i przekuł to w album. Co czyni wydawnictwo specjalnym.

Korn - The Nothing, 2019
Korn – The Nothing, 2019

Tracklista “The Nothing”:

01. The End Begins
02. Cold
03. You’ll Never Find Me
04. The Darkness is Revealing
05. Idiosyncrasy
06. The Seduction Of Indulgence
07. Finally Free
08. Can You Hear Me
09. The Ringmaster
10. Gravity Of Discomfort
11. [email protected]
12. This Loss
13. Surrender To Failure

Źródło: blabbermouth.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Tomas Lindberg o nowym albumie At the Gates

Agata Laszuk

Przedsprzedaż Mord’A’Stigmata – “Hope”

Tomasz Koza

Nowy album Funeral Mist w drodze…

Agata Laszuk

Sodom: nowy mini-album już w listopadzie

Dominika Kudła

Nadciąga nowy album My Dying Bride

Lena Knapik

Machine Head ujawnia czwarty singiel z “Catharsis”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz